Türkiye Yegâne Canevi gecesinde yaşananlar! Bestemsu Özdemir ağladı, makyajsız katılan adlar alkış topladı

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilde şişman yıkıma illet olan 7.7 ve 7.6’lık depremin yaraları katılmak için arkalama kampanyası düzenlendi. Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’dan millî ve uluslararası 213 televizyon ve 562 radyonun katılımıyla yapılan “Türkiye Bir Tane Canevi” kampanyasına beniz binlerce kişi hediye yaptı ve toplam tutar 115 milyar 124 milyon 528 bin TL oldu. Eş yayında musahabe, iş ve spor dünyasının önde mevrut isimleri ve umum depremzedelere bindi oldu.

ÜNLÜ İSİMLER BAĞIŞ TOPLADI

Ünlü dizi film ve izlence yüzlerinden Övünç Tatlıtuğ, Hazar Arduç, Katı Oktay, Burak Özçivit, Alişan, Deniz Baysal, Gülme Erçel, Açık Deniz Akyürek, Esra Erol, Afra Saraçoğlu, Burak Deniz, Alp Navruz, Aslı Enver, Merve Dizdar, Sulh Falay, Selahattin Paşalı, Sair Özpirinçci, Hedef Ruz, Uğur Yıldırım, Mehmet Hür, Birkan Sokullu, Toplama Öğretir, Hâl Kraliçe, Melisa Aslı Pamuk, Başkomutan Tuncer, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Hacıoğlu, Ayar Doğulu ve eşi Neslihan Atagül Şarklı, Seda Sayan, Sibel Fert, Hasan Fert Kayaç, Yılmayan Erdoğan, Eser Yenenler, Aras Bulut İynemli, Demet Özdemir, Haz Koyuverme, Halit Ergenç stüdyoya mevrut birçok adlı insanoğlu gecede armağan topladı.

BESTEMSU ÖZDEMİR GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Toplanan bağışın yanında gecede yaşananlar da sosyal medyada gündem oldu. Depremin arkası sıra müzaheret ayırmak üzere Hatay’a revan aktör Bestemsu Özdemir, programda bağışları toplarken fert anlar yaşadı. Hatay’dan eskimemiş döndüğünü zor anlar yaşadığını belirten Özdemir, “Olayın çok içinde bulundum o yüzden üstelik zorlanıyorum” diye niteleyerek gözyaşlarına bilge olamadı.

GECEYE MAKYAJSIZ KATILAN İSİMLER ALKIŞ TOPLADI

Gecede mevrut telefonlara yanıt veren Bahir Baysal, Gidişat Kraliçe ve Itır Özberk kadar adlar programa makyajsız katıldı. Gücük sürede Twitter’bile gündem olan oyuncular kullanıcılardan alkış topladı.

GIDIŞ KRALIÇE GÜNDEM OLDU

Günlerdir depremzedeler üzere arkalama toplayan Eda Ece, Twitter’dahi ruzname oldu. Üzüntüsü yüzüne vuran oyuncu için “Duygularımızın üst bulmuş halisin” ve “Yüzündeki yorgunluğu ve uykusuzluğu gördük” yorumunu yaptı.

Share: