Türkiye Biricik Yürek kampanyasında mevrut bağışları katlayan Dünya Ilıcalı, Twitter’da ruzname oldu

6 Şubat’ta kalıp üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 10 ilimizde yıkımlar meydana geldi. 35 binden çok vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerin arkası sıra Türkiye Bir Tane Yürek kampanyasıyla depremzedeler üzere ödül toplandı. Geri akşam eş yayınla ekrana gelen programda sunuculuk fail Acun Ilıcalı’nın bağış miktarlarını artırdığı anlar ise Twitter’dahi ruzname oldu.

20 MİLYON TL’LİK BAĞIŞI 30 MİLYON TL YAPTIRDI

Gecede armağan toplayan Dünya Ilıcalı, aktif yayında gelen miktarları tezyit etmek için savaşım etti. Ilıcalı, tıpkı ana ortaklık marifetiyle yapılan 20 milyon TL’lik bağışı ilk 25 milyon TL’ye çıkardı sonra birlikte “ara sıra cirim yerine kaldı” diyerek bağışı 30 milyon TL’ye çıkarttırdı. Ilıcalı’nın programda düzlük aldığı süre boyuncu bağışların miktarını artıra artıra 75 milyon TL fazla müzaheret yaptırdığı encam sürüldü.

TWITTER’DA RUZNAME OLDU

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın o anları ise güdük sürede Twitter’da TT oldu. Adlı insan amacıyla “Acun’a düğünde yüklülük töreni sundurmak lazım” ve “Acun kamu ayrımsız bağlı çarşı esnafı kadar bereketli parça yapıyor” yorumları yapıldı.

Öte yandan Acun Ilıcalı gecede kızları ve öz adına 5 milyon TL’lik hediye yaptı.

İşte Dünya Ilıcalı için yapılan bazen yorumlar…

Share: