Salihli minibüsçülerde bakir komutan İslam Külhanbeyi oldu

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Sınırlanmış Sorumlu 24 Nolu Salihli Şehiriçi Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin bayağı kongresinde kullanılmamış komutan İslam Bıçkın oldu.

S.S 24 Nolu Salihli Şehiriçi Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, kolay umumi kurulunu Tecim ve Sanayi Odası Sardes Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanlığını Mustafa Baykal’ın yaptığı kongrede riyaset için İslam Cesur ve Halil İbrahim Asuman yarıştı. Kullanılan oyların 20’sini kayran İslam Cesur kooperatifin eskimemiş başkanı seçildi. Kongrede farklı aday Asuman ise 13 fikir aldı.

Devraldıkları kooperatif bayrağını elan dip noktalara almak amacıyla uğraş edeceklerini tamlayan yeni komutan Külhanbeyi, Salihli halkına kent içi ulaşımda bildirme birinci sınıf hizmeti sunacaklarını söyledi.

İslam Kabadayı Başkanlığı’ndaki Ilişkin Sorumlu 24 Nolu Salihli Şehiriçi Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi umumi heyet Alim Teker ve Mustafa Turgut’tan oluşurken, denetim kurulu ise Ulvi Tığ ve Hasan Demir’den oluştu.

Mustafa Baykal’a teşekkür plaketi

24 Nolu Salihli Şehiriçi Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde 4 dönem başkanlık işleyen Mustafa Baykal kongrede namzet olmadı. Baykal’a kooperatife ve üyelere verdiği hizmetlerden etraf teşekkür plaketi verildi. – MANİSA

Share: