Safranbolu TSO’dan ‘3 Nisan Sanayi Günü’ kampanyasına destek

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının başlatmış olduğu “3 Nisan Sanayi Günü” olsun imza kampanyasına Safranbolu Ticaret ve Uran Odası bindi vererek stand kurdu.

Kıranköy Mısak-ı Milli Meydanına kurulan standa vatandaşlar hem konu ile ilişkin bilgilendiriliyor hem da imzalarını atarak imza kampanyasına destek olması isteniyor.

İmza kampanyası üzerine açıklama işleyen Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mürtefi Sami Enerjik, ” Türkiye’bile aheste sanayinin başlangıcı adına akseptans edilen Karabük Çipo Çelik Fabrikalarının kuruluşu 3 April 1937 tarihinin büyüklük genelinde sanayi haset yerine kutlanması için Karabük Ticaret ve Sanayi Odamız haddinden fazla manidar benzeri kampanya başlatmıştı. Bizde bu kampanyaya destek verdiğimizi yayımlamak için Safranbolu’da standımızı kurduk. Tam Safranbolu’yu standımıza bekliyor ve bu manidar kampanyaya imza atmasını istiyoruz. Standımız 3 çağ boyunca Mısak-i Milii meydanında imza almaya devam edecektir. Cumhuriyetimizin 100.yılında 3 Nisanı “Sanayi Haset” kendisine tebrik etmek istiyoruz.” dedi. – KARABÜK

Share: