Taha Duymaz’ın emrihak haberi gizleniyor mu? Kriz başında bekleyen abla isyan etti: Boş konuşan klavye delikanlıları

6 Şubat’ta model üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde tehlikeli yıkımlara illet oldu. Hatay’de etkili içtimai medya fenomeni Taha Duymaz bile çöküntü altında kaldı. Günlerdir selen alınamayan Taha Duymaz’ın hayatını kaybettiği ancak ablası Semiha Duymaz tarafından haberin gizlendiği doğacak sürüldü.

TAHA DUYMAZ’IN CENAZESİ SAKLANIYOR İDDİASI

Taha Duymaz’ın camit bedeninin günler evvel enkazdan çıkarıldığı ancak abla Semiha Duymaz’ın içtimai medyada takipçi sayısını artırmak üzere sakladığı iddia edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine hatalı bulunak verdiği dahi iddialar beyninde kayran alıyor. Günlerdir Twitter’da ruzname olan iddiaların peşi sıra abladan cevap gecikmedi.

“KLAVYE BAŞINA GEÇİP SUÇLAMAK ÇOK CILIZ”

Instagram hesabından açıklama fail Semiha Duymaz, şu ifadeleri kullandı: “Rüfeka bu adisyon kardeşimi âdeta istekle sevenler amacıyla açıkça. Bu süreçte sevenlerine haber atfetmek için. Şimdi ben bu yara mütekellim, yorum özne insanlara sesleniyorum. Bu durumda acımız çokça, bunu yaşamayan bilmez ve Tanrı kimseye yaşatmasın. Deminden klavye başına geçip oradan bahsetmek, laf etmek, suçlamak haddinden fazla niteliksiz. biricik dileğim Tanrı size yaşatmasın. Taha, ben, Melek, Rüya, halam ve eniştem benim kanlarım, canlarım. Yıpranmamış olay olmadı sonuçta. İsteseydim ego önce baştan prim yapar, takipçi yükseltirdim kardeşimin takiben. Lütfen size Cenabıhak için susun imdi ve tığ üstelik kardeşlerimize kavuşalım.”

“CENABIHAK BU ACIYI KLAVYE DELİKANLILARINA YAŞATMASIN”

“Bu zamana büyüklüğünde sustum, acımı sizin gibi abes insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem kriz altında. Ben ecnebi değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada prim kasacak bulunmayan takipçi namevcut bilmem ne… Taha var Melek var Rüya var bırakın… Burada halen çıkmadılar ve halen bekliyoruz. Ego geldim geleli takkadak aynı misil annemi görmeye gittim ne haldedir diyerek. Burada seçme çıkan cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye bire bir umutla evet ölü ya diri ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Cenabıhak’tan bu yersiz konuşan ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Allah size yaşatmasın dilerim.”

Share: