Ders niteliğinde sözler! Eksiksizlik Sunal’ın yapım firmalarıyla ilgilendiren anısı baştan gündem oldu

Gestalt üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık depremler Türkiye’yi dikçe sarstı. 10 ili vuran depremlerde 35 bini çok vatandaş hayatını kaybetti. Bölgede OHAL ilan edilirken; bu süreçte yaptıkları binalar yurttaşlara oyuntu olan müteahhitler ve sorumlular hakkında dahi iş başlatıldı.

KEMAL SUNAL’IN O SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEM OLDU

İnşaat firmalarının ve yapılan binaların güvenilirliği tartışılmaya devam ederken; Yeşilçam’ın yer müstehap isimlerinin başında mevrut Kemal Sunal ve eşi Gül Sunal’ın yıllar önce yaşadıkları ayrımsız görüngü yine ruzname oldu.

“VİCDANIMA NASIL HESAP VERİRİM?”

Kemal Sunal’a tıpkı yapım firmasından teklif geldiğini anlatan Gül Sunal yaşadıklarını böyle anlattı: “Kemal’e Antalya’dan bire bir inşaat firması reklam yüzü olmasını ve karşılığında yapacakları evlerden tıpkısı tanesini namına ihsan edeceklerini teklif etti. Kemal Sunal bunu reddetti. ‘Neden kabul etmedin, hangi güzelce Antalya’üstelik evimiz olurdu’ kadar benzeri kül kurdum. Eksiksizlik ise döndü ve dedi kim; ‘Gül yarın tıpkısı devir bu evler yıkılırsa ve insanlar ego reklamında oynadığım amacıyla bana güvenip o evleri almış olursa ben vicdanıma elbette adisyon veririm anca benzeri durumda.’

İşte Gül Sunal’ın o paylaşımı;

Share: