Taha Duymaz depremde irtihal etti! Ablası “Tanrı yaşatmasın” diyerek kriz altından çıkarılan eşyaları paylaştı

6 Şubat’ta eşkâl üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde pahal yıkımlara neden oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depreme memleketi Hatay’birlikte yakalanan içtimai iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz gerileme altında kaldı. 12 gündür bili alınamayan kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı.

“CENABIHAK BİZLERE VE SEVENLERİNE SABIR VERSİN”

Cömert acısıyla yıkılan abla Semiha Duymaz, içtimai medya hesabından yaşadığı acıyı paylaşarak “Kaybımız iri, ailem ve ben bu süreçte yanımızda olan, tutmak isteyip olamayan, telefonla ve içtimai iletişim araçları vasıtasıyla yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Alelhusus yayımlamak isterim kim Instagram hesabımı kapatıyorum. Bu sonuç paylaşımım olacak. Bunda bilahare paylaşılan tek molekül beni ve ailemi sahne etmiyor. Herkesten Allah razı olsun. Tanri bizlere ve sevenlerine çıdam versin” dedi.

KARDEŞLERİNİN ENKAZDAN ÇIKARILAN EŞYALARINI PAYLAŞTI

Semiha Duymaz henüz bilahare bile Taha ve Melek’in kriz altından çıkarılan eşyalarını paylaştı. Enkazdan çıkarılan aynı çanta ve telefonun fotoğrafını yayınlayan Duymaz, “Dilerim Tanri’tan bu acıyı kimseye yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Share: