TOKİ 20 İlde 204 İş yeri yalınlık artırmayla satışa çıkaracak

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’birlikte yıldızlı artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile hareket yeri sahibi kalkmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara nazik vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar için genel ağ üzerinden online namına da degaje artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si önceden, 120 kamer vade, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’de yapılacak

Kategorik artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Örtüsüz artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası KAZANÇ ve T.C. Tarım Bankası YEMEK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların eksiksiz şubeleri marifetiyle akseptans edilecek.

Satışla ilgilendiren ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: