Şanlıurfa’da yaptırılan bungalov evler misafirlerini bekliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince Bozova ilçesindeki Fırat Nehri kıyısında yaptırılan 11 bungalov eş misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’nın sahil ilçesi olan ve balıkçılığın çok olduğu Bozova’da yaptırılan bungalov evler, doğayla çöz içe tatil ve kamp yazmak talip yerli ve yabancı misafirleri ağırlayacak.

Toplam 3 bin 400 metrekare alana eş bungalov evlerin içerisinde mutfak, banyo ve akak odası bulunuyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gün, hars ve gastronomi şehri Şanlıurfa’da yapılan bungalov evlerin site turizmine değer kattığını belirtti.

Bungalov evlerin doğru olmasını arzu eden Beyazgül, şunları kaydetti:

“Bungalov evlerimizde Fırat’ı seyredeceğiz. Esasen bungalov evlerimizde Şanlıurfa’da güneşin batışını seyredebileceğiz. Yeşil alanda natür ile baş başa insanlarımıza bahtiyar tıpkı müstevi hazırladık. Vatandaşlarımız aileleriyle gelişigüzel hem gecenin hem sabahın hem günün çeşitli saatlerinin keyfini çıkarabilecekler. Tarihimiz, geçmişimiz, lezzetimiz ve kültürümüz var. Bunlar hepsi aynı araya geldiğinde Şanlıurfa eder biçilemez bire bir site oluyor. Bungalov evlerde Şanlıurfa’ya ayrımsız derece kattı. Şanlıurfa, dönme geçtikçe 2023 İslam Dünyası Turizm başkenti olma özelliğini arttırarak elan balaban derece kazanmaktadır.”

Share: