Paylaşımlarıyla Haluk Levent’i murat düzlük Bahir Akkaya, Instagram hesabını kapattı

Manken Deniz Akkaya, günlerdir deprem bölgelerinde yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Haluk Uzun’i murat alarak içtimai medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaptı. Levent’i dolandırıcılıkla suçlayan Akkaya, serencam hamlesiyle bile ilgi çekti.

HESABINI KAPATTI

Haluk Uzun’le ait yaptığı paylaşımlarla dikkatleri konusunda calip ve bodur sürede toplumsal medyada ruzname olan Deniz Akkaya, binlerce takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını kapattı. Hamlesiyle ilgi çeken Akkaya, temas izah yapmadı.

DENİZ AKKAYA VE HALUK UZUN ARASINDA HANGI OLDU?

Deniz Akkaya, günlerdir deprem bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Haluk Levent’i uğur alarak “Duruşsuzluk böyle tıpkısı molekül. Saklayacak şeyi olmayan adam kabil dik dur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak amacıyla bekliyor. Beş Altı kaldı hazırlan” dedi. Uzun’in Sezgin Yağmur Korkmaz ile ayrımsız fotoğrafını yayınlayan Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile ahali ele bir insana dünyalık teslim fail insanlar cahildir! Bu benzeri özel uçak fotoğrafı değil, bu geçmiş davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur” ifadelerini kullandı.

*#arabaslik*1509*#arabaslik*

Bahir Akkaya’nın magazin gündemine bomba kabil düşen paylaşımlarına Twitter hesabından karşılık veren Haluk Uzun ise şu ifadeleri kullandı: “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya bile başladılar. Tanrı için vurun de demincek yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız elem çığlığa. Deminden ego meydanlık verdim ve cevap yazıyorum Zamana yazık değil mi?”

*#arabaslik*1999*#arabaslik*

“Sayın Cumhurbaşkanımızla de fotoğrafı olan Sezgin Yağmur Korkmaz’ın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Bahir Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı istihbaratı inek mı? Siz biliyorsunuz birlikte onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır ‘heyyo’ deyip menemen yapıyorum pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum tesanüt yerine. Benzeri dönme Sezgin Baran aradı. ‘Şirketimizin gecesine menfaat mısın?’ dedi. ‘Kaç teklik olur?’ dedi. Ego üstelik ben mülk almayayım sen 5 ailenin mecmu sıkıntılarını çöz dedim! Çözdü. Evvel olanaksız demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri mevcut ailelerin birlik masraflarını ödedi. Ego üstelik sözümü tuttum ve konsere çıktım. Şayet kim konser faturam çıkarsa deminden rezil rüsva olmaya hazırım.”

*#arabaslik*2798*#arabaslik*

“İşte bunlardan ortalık konseri verdim orkestra parası da almadım. Deminden ego bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum bile olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve bilgi siteleri dakikasında haber yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma karşılık veriyorum ha bire. Yeniden ediyorum! Karalayın bağırın isyan edin iftira atın. Yemin ederim kabulüm. Amma demincek değil evet şimdi değil! Ve Bahir Akkaya. 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise artık. Sonuçta zaten mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Haluk Uzun’ten kendisini erek düzlük Bahir Akkaya’ya dokunaklı yay sözler: 5 milyonluk sevgili açacağım

Share: