Merve Boluğur, Taha Duymaz’la ait pişmanlığını paylaştı: Mesajlarını şimdi ayırt ettim, çok üzgünüm

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depreme Hatay’da yakalanan sosyal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, eniştesi ve halası göçük altında kaldı. 12 gündür yılgın altında olduğu binada taharri ve kurtarma çalışmaları yapılan Duymaz kardeşlerin donmuş bedenlerine ulaşıldı. 19 yaşındaki fenomenin ölümü ailesi ve sevenlerini kanun boğdu.

“SUNTURLU KARDEŞİM, MESAJLARINI GÖRMEDİM”

Taha Duymaz’ın vefatının peşi sıra Instagram üzerinden namına attığı mesajları ayırt fail Merve Boluğur, yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Taha’nın attığı “Abla ben da İstanbul’dayım. Sunma çokça ne kafelere gidiyorsun. Umarım karşılaşırız. Seni haddinden fazla seviyorum” bağlanmış mesajını paylaşarak yaşadığı üzüntüyü dile getiren Boluğur, “Domuzuna kardeşim, mesajlarını göremedim. Çokça üzgünüm. Gittiğin yerde fena hâlde uyu!” dedi.

CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI

Taha Duymaz, bir hafta geçmiş geldiği Hatay kent merkezinde, ziyaretine gittiği halası Hülya Demiralp’in (45) evinde depreme yakalandı. Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı’nda kâin familya yıkıldı. Duymaz ile kız kardeşi Ferişte Aydınlık Duymaz (17), halası Imge ve eniştesi Cuma Demiralp (47) göçük altında kaldı. 6 Şubat’tan buna yana süren taharri çalışmalarında zaman Taha Duymaz ile kız kardeşi Ferişte Nur Duymaz’ın cansız bedenlerine ulaşıldı.

Share: