Orhan Aydın’ın depremde yaşamını yitiren kızı sonuç yolculuğuna uğurlandı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6’lık depremler, 10 ilimizde vahim yıkımlara neden oldu. Piyes sanatçısı Orhan Ziyalı’ın eski eşi ve kızı Gösteri Şafak Entelektüel de cenaze için gittikleri Hatay’üstelik depreme yakalandı. Günlerce enkaz altında artan Eylem Şafak Münevver, yaşamını yitirdi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Ateş Parçası aktör, kızının cenazesini Hatay’dan Muğla Akyaka’ya getirdi. Hatay’de kızıyla birlikte kriz altında kalan ve eyyam sonraları kurtarılan Elif Torun Öneren sabah saatlerinde Dalaman Havalimanı’na geldi. Sabahleyin er saatlerden itibaren Eylem Şafak Vazıh’ın ve ailesinin yakınları, dostları, Faaliyet ve Demokrasi Güçleri ir araya geldi. Eylem Şafak Aydınlık’ın cenazesi Ataköy Camii den alınarak Ataköy mezarlığında toprağa verildi.

Kızının ölümüyle yıkılan yordamlı oyuncu Orhan Kültürlü, kızının mezarına çiçek bıraktı.

Artist Orhan Vazıh, çökme altından çıkarılan kızının cenazesini öz hususi aracıyla Adana’ya götürdü Depremde kızını kaybeden ateş parçası oyuncu Orhan Işıklı’ın havadan yürek yaktı Oyuncu Orhan Aydın’ın göçük altında mütezayit kızı yaşamını yitirdi

Share: