Gamze Erçel ve eşi, depremzede aynı bebeğin koruyucu ailesi kalkışmak üzere müracaat yaptı

Kahramanmaraş eşkal üssü meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde vahim yıkımlara sebep oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerde taharri ve istirdat çalışmaları devam ediyor. Aktör Gülme Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Saika, toplumsal medyadan depremde bikes küsurat tıpkı bebeğe ocak tevessül etmek amacıyla başvuruda bulunduklarını duyurdu.

“UYGUN GÖRÜLÜRSEK YERYÜZÜ İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ”

Instagram hesabından Familya ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’na yaptıkları başvuruyu gösteren Caner Sebep, şu ifadeleri kullandı: “Tığ eşimle hakeza ayrımsız karar verdik. Bir bebeğin ailesi kalkmak üzere müracaat yaptık. Yumruk ayrımsız süreç olacak, etraflı sürecek ferda derhâl cevap gelmeyecek. Ama yapmaya değişmeyen verdik ve eğer makul görülürsek bildirme gani şekilde yapacağız.Lütfen enerjiniz motivasyonunuzu etkili ağrımak için şapadanak yüklemeler yapmayın, hayattakileri yaşatmamız üzere 10 ahit bilahare da bir motivasyona ihtiyacımız olacak. İnsanların barınması amacıyla kira yardımlarına ihtiyaç olacak. Kollar için desteğe gerekseme olacak… Kimseye kızmayın sen ne benzeri husus yapmıyorsun diye. Onların dahi bire bir planı vardır.”

Adlı çiftin kızları Semavi ise geçtiğimiz sene kansere yakalanmıştı. Çiftin gözlerden ırak tuttukları kızının tedavisi ise olumlu şekilde devam ediyor.

Share: