Mersin spor haberi | Toyluk ve Spor Bakanı Kasapoğlu’ndan Yenişehir’e sürpriz gece ziyareti

Bursa’nın Yenişehir ilçesine gelen Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçede mevcut spor kompleksini ülfet etti.

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, DOĞRU Parti Genel Başbuğ Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, AK Parti Bursa mülk Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Denizköpüğü ve beraberindeki yıldız bilimi Yenişehir’e geldi. Gelen heyeti kaza Kaymakamı Rahmi Köse,ve Şehremini Davut Entelektüel karşıladı.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Bilgisizlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu İlçemizin yıpranmamış yaşam alanı Matay Spor Kompleksi’nde ağırladık. Mıhlı yaşamın ayrımsız numaralı anahtarının spor olduğu bilinciyle çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak gelişmelerini temin etmek adına Matay Spor Kompleksimizi gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Bakanımıza ziyaretlerinden ve ilçemizdeki spor tesislerimize vermiş olduğu desteklerden muhit çokça teşekkür ederim ” diyerek konuştu.

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, SELIM Tümen Bursa il Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Şehremini Alinur Aktaş ve beraberindeki yıldız bilimi Yenişehir’de kâin ayrımsız kokoreçcide kemirmek yedikten sonradan ilçeden ayrıldı. – BURSA

Share: