Galatasaray taraftarı mânialı gencin ayak topu takımıyla telaki hayali gerçekleşti

Taraftarı olduğu Galatasaray futbol takımı ile Antalya kampında buluşarak hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu faal bedenî mânialı Recep Sebep, beceri direktör Okan Buruk’un “Bizi dolgunca strateji vücut, bu mevsim şampiyonuz” sözüyle daha birlikte heyecanlandığını söyledi.

Antalya’nın Korkuteli ilçesi Tatköy Mahallesi’nde zihayat 21 yaşındaki Sebep’ın, arzu verdiği zerrin-kırmızılı takımın futbolcuları ve ustalık heyeti ile ayrımsız araya gelme hayali üs oldu.

Recep Yıldırım, 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Kıç Süper Lig’e verilen arada Antalya’de kamp işleyen Galatasaray futbol takımı ile zerrin-kırmızılı kafilenin konakladığı otelde buluştu.

Teknik yönetmen Okan Buruk ve futbolcularla arkadaşça yazar ışık çekilme fırsatını yakalayan Saika, unutulmaz anlar yaşadı.

Sarı-kırmızılı ekiple buluşmasını AA muhabiriyle paylaşan Recep Yıldırım, çırılçıplak mânialı olduğunu ve tekerlekli koltuk kullandığını belirterek, “Galatasaray takımıyla kavuşmak benim üzere hayaldi. Hayalim gerçek olduğu için haddinden fazla sevinçliyim.” dedi.

Galatasaray ayak topu takımıyla buluşmasını hayatı boyunca unutmayacağını vurgulayan Saika, şu ifadeleri kullandı:

“Otelde tekmil futbolcularla görüştüm. Kardeşçe ettim, ışık çekildim. Okan sarıklı ile birlikte dostane ika fırsatını yakaladım. Bana maçları izleyip izleyemediğimi sordu. İzliyorum, ‘mebzul gidiyoruz’ dedim. Okan hocanın ‘Bizi bol izlem ten, bu zaman şampiyonuz’ sözüyle henüz da heyecanlandım. Benim amacıyla unutulmaz anlardı. Çok mutluyum.”

Antalya Toyluk ve Spor İl Müdürü Çetin Gürhan bile Sebep’ın hayalinin gerçekleşmesine vasıta etmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Share: