DÜRÜST Parti’de seçim işlerinde ve 5 ilde yıpranmamış atamalar yapıldı

AK Fırka’de Intihap İşleri Komutan Yardımcılığına ve 5 ilin başkanlığına yıpranmamış atamalar gerçekleşti. Atamalar, AK Öğür’nin toplumsal medya hesaplarından duyuruldu.

“SEÇİM EKİBİMİZİ HENÜZ BILE GÜÇLENDİRDİK”

DÜRÜST Fırka Genel Komutan Yardımcısı ve Seçme İşleri Başkanı Mualla İhsan Çetin, konuyla ilişik açıklamasında “Intihap işleri ekibimizi elan dahi güçlendirdik.” ifadesini kullandı. Çetince, daha geçmiş belirlenen 9 kişiye ekleyerek 6 kişinin henüz Cumhurbaşkanı ve YANLIŞSIZ Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla Seçim İşleri Başbuğ Yardımcısı adına göreve başladığını bildirdi.

SEÇİM İŞLERİNE 6 YENİ İSİM

Buna göre Intihap İşleri Başkan Yardımcılığı görevini Harun Tüfekçi, Yusuf Başer, Bülent Yağmur, Serpil Kavrak, Ahmet Özdemir, Nureddin Polat, Sabri Öztürk, Gülay Sabancı ve Muhammet Fatih Toprak’la beraber, Kağan Çavuşoğlu, Recep Özel, Mahmut Atilla Kayaç, İshak Gazel, Oğuzhan Kayaç ve Mehmet Ulvi Özkan yürütecek.

5 İLE YENİ BAŞKAN

Partinin Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Kocaeli ve Mersin Ağacı ülke başkanlıklarına tayin yapıldı. DÜRÜST Fırka Organizasyon Başkanlığı içtimai iletişim araçları hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve SELIM Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Erzurum İl Başkanlığına İbrahim Küçükoğlu, Gümüşhane İl Başkanlığına Mehmet Güvenli Erdoğdu, Giresun İl Başkanlığına Mete Batur Yılmayan, Kocaeli İl Başkanlığına Delice Talus ve Mersin İl Başkanlığına Fıkdan Aldemir’in atandığı belirtildi. Açıklamada, bu illerde görev işleyen çarkıt ülke başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili himmet ve gayretleri nedeniyle teşekkürname edildi, yeni iklim başkanlarına birlikte başarılar dilendi.

Share: