Casper’ın eskimemiş telefonu VIA E30 Plus satışa imdi

Casper’ın kullanılmamış telefonu VIA E30 Plus tüketicilerin kullanımına sunuldu.

Şirket açıklamasına göre, anbean herhangi bir yerde kullanıcıların ellerinde olan akıllı telefonlardan beklentiler sonuç yıllarda trend ihtiyaçlara müteveccih değiş gösteriyor. Tüketiciler açık ekrandan yüksek teknolojiye erbap kameraya, etkili bataryadan yüksek kapasiteli dahili belleklere kadar daha faal telefonlara gerekseme duyuyor.

Tüm ihtiyaçlarını birlikte akıllıca aynı fiyatla ve kaliteli donanımla buyurmak talip tüketicilerin isteklerine Türkiye’nin uygulayım bilimi markası Casper karşılık veriyor.

Android 11 sürümünün kayran aldığı Casper’ın eskimemiş telefonu VIA E30 Plus, tüketicilere açık açılı gerçek fotoğrafların çekilmesine, MediaTek Helio G35 işlemci ile maksimal güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh’lik ruhlu bataryasıyla üstelik mufassal batarya ömrüne imkân tanıyor. Ayrıca kullanıcıların daha sonra alacağı Android 12 güncellemesiyle alay malay bildirme aktüel ve aceleci yazılım kullanımı üstelik devam edecek.

Yüksek teknolojiye topluluk kameraların bulunduğu telefonlar kullanıcıların önceki tercihi olabiliyor. 16MP ana kamerasını sponsor 5MP ekleme almaç ile 115 derecelik degaje açılı fotoğrafların çekilebildiği Casper VIA E30 Plus, 2MP Bokeh kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, faziletkâr çözünürlük performansının ayrımlı modlar ile desteklendiği 8MP’ye cemaat yöre kamerasıyla birlikte beğenisi yüksek fotoğrafları kullanıcılara yaratıyor.

Üstün zekalı almaç teknolojisine üstelik eş VIA E30 Plus, tıpkı zamanda AI azrail ile 12 farklı kategoriyi bünyesinde barındırıp, foto simultane bildirme makul kategoriyi seçerek fotoğrafı kategoriye göre optimize ediyor. Antrparantez kullanıcıların foto sanatını VIA E30 Plus ile keşfetmelerini sağlayıcı Casper, 12 ayrı çekim modu ile hevesli ışık dünyasına girişim atmayı de kolaylaştırıyor.

Geniş ekranda maksimum ongunluk sunuluyor

Kullanıcılar daha çok geniş ekranlarda videoları tutulmak, oyunları uyutmak istiyor. Casper, yüzde 89.8 görüntülük gövde oranı, HD ve 6.528″ serbest ekranına eş kullanılmamış VIA E30 Plus telefonunda kullanıcılarına geniş görüntüleme açısı deneyimini azami verimlilikle sunuyor.

Damla kertme ekranın bulunduğu VIA E30 Plus, tüketicilerin çalgı aleti, videoteyp ve fotoğraflarını mufassal süre arşivleyebileceği 128GB ROM’a erbap geniş depolama alanını dahi barındırıyor. Tıpkısı zamanda 4GB RAM sebebiyle üstelik telefonun açıldığı andan itibaren hızlı olmasını sağlayıcı Casper, 8 çekirdeğe sahip MediaTek Helio G35 işlemcisiyle üstelik maksimal gücü vadediyor. Ayrıca 5000 mAh değerine ve çokbilmiş enerji yönetimi teknolojisine ehil nakız sebebiyle etraflı varlık ve birinci sınıf deneyimler üstelik sunan VIA E30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat 720P videoteyp izlemeyi, 135 saat Stand By konumda telefonun kalmasını ve 45 saat 2G ile enformasyon fırsatını tanıyor. Dokunmatik inç izi ve yüz tanıma sensörleriyle üstelik faziletli düzenlilik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği eskimemiş VIA E30 Plus, Android 11 sürümüyle bile kullanıcılara sunma güncel ayrıcalıkları sunuyorken Android 12 güncellemesi da kullanıcılara gelecek.

Share: