Başbuğ Büyükkılıç, DOĞRU Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına video konferans ile katıldı

Kayseri Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç, Reisicumhur ve DÜRÜST Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikte hitaplarını gerçekleştirdiği SELIM Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na video konuşma ile katıldı.

Başkan Büyükkılıç, YANLIŞSIZ Öğür Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na DOĞRU Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, SELIM Tümen Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve DOĞRU Parti Kayseri İl Toyluk Kolları Başkanı Furkan Koca Parıltı ile gelişigüzel katıldı. Video konferans aracılığı ile yapılan DÜRÜST Öğür Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda mütekellim Cumhurbaşkanı ve SELIM Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçme seçimin dirimsel kebir olduğunu ifade ederek, akıbet deprem afetinin el açtığı kırıcı kayıpların, bölgede ve dünyada yaşanan ciddi gelişmelerin 14 Mayıs seçimini değişik benzeri yere taşıdığını dile getirdi. Erdoğan sözlerini, “DÜRÜST Fırka’nin 16’ncı seçim zaferinin altında inşallah sizlerin imzası olacak” diye niteleyerek bitirdi.

Başkan Büyükkılıç ise toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, ateş parçası ve şişman Türkiye için Cumhur Reisi ve SELIM Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bilcümle gelişigüzel el birliği içerisinde debi edeceklerini dile getirdi. – KAYSERİ

Share: