Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına videoteyp konferans ile katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Reisicumhur ve AK Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üstelik hitaplarını gerçekleştirdiği DOĞRU Öğür Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na videoteyp konferans ile katıldı.

Başkan Büyükkılıç, SELIM Öğür Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na DÜRÜST Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, SELIM Tümen Kayseri İl Avrat Kolları Başkanı Emine Timuçin ve DÜRÜST Öğür Kayseri İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Furkan Sap Balkır ile birlikte katıldı. Videoteyp konuşma aracılığı ile yapılan DÜRÜST Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda mütekellim Reisicumhur ve SELIM Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçme seçimin dirimsel cesim olduğunu ifade ederek, sonuç sarsıntı afetinin kez açtığı dokunaklı kayıpların, bölgede ve dünyada yaşanan ciddi gelişmelerin 14 Mayıs seçimini ayrımlı tıpkı yere taşıdığını dile getirdi. Erdoğan sözlerini, “YANLIŞSIZ Fırka’nin 16’ncı seçme zaferinin altında inşallah sizlerin imzası olacak” diye niteleyerek bitirdi.

Başkan Büyükkılıç ise toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, zihayat ve büyük Türkiye amacıyla Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hep birlikte el birliği içerisinde akım edeceklerini dile getirdi. – KAYSERİ

Share: