Yalova’da bayılma numarasıyla ayyarlık fail 2 kişi karşı işlem başlatıldı

Yalova’nın Termal ilçesinde, simitçi üzere davranıp bayılma numarası yaparak kendisine yardıma mevrut kişileri dolandırdığı iddia edilen 2 karanlık karşı kanuni muamelat başlatıldı.

Simitçi gibi davranarak, kaymakamlık merkezi girişinde reviş halindeki aşırı ayrımsız otomobilin uğrunda gaşiy numarası işleyen güç, araçtan inen turistlerden, hastalığının bulunduğu ve ailesine yaklaşmak zorunda olduğunu söyleyerek tıpkı hacim mal aldı.

Aynı dakikalarda Termal Kaplıca İşletmesinde dahi benzer bire bir durumun yaşanması konusunda bölgeye ambulans ve polis ekipleri gönderme edildi.

Astım hastalığı bulunduğu ve ailesine çalmak zorunda olduğunu öne süren aynasız dahi tepsisindeki simitleri kendisiyle ilgilenen kişilere sattı.

Çevresindekiler eliyle 200 teklik verildiği belirlenen bu kişiye önce müdahaleyi işleyen tesisin revirinde vazifeli bacı, keyif durumunun mebzul olduğunu belirleme etti.

Termal Itimat Müdürlüğü ve Şehremaneti Polis Amirliği ekipleri, bayılma numarasıyla dolandırıcılık yaptıkları tez edilen 2 güç hakkında kanuncu işlem başlattı.Share: