Tanrıöver, Işyar Sen Konfederasyonu Umumi Başkanlığına aday

Kürsü Işyar Sen Adana Ofis Başkanı Mehmet Tanrıöver, Vazifeli Sen Konfederasyonu Umumi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Mehmet Tanrıöver, açıklamasında, kamu çalışanlarının ortak ekonomik, sosyal ve mesleksel türe ve menfaatlerinin korunması, geliştirilmesi ile elan gönençli benzeri dirimsel düzeyine erişilmesi amacıyla savaşım yüklemek garaz ve hedefi ile namzet olduğunu belirtti. Tanrıöver, “Konfederasyon genel başkanlığında kamu kamu çalışanlarının ortak sesi atılmak amacıyla adayım. Bu adaylığım birleştirici bütünleştirici olacaktır. Sendikal faaliyetlerin demokratik aynı akım olması zımnında tam kamu çalışanlarımızın ortak sesi ve zinde yarınları olmaya çalışacağım. Ülkemizin milli bağlanak ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bu günlerde yarınlarımızın daha müreffeh, kurum gücü elan efdal olması amacıyla gayert göstereceğiz. Amme çalışanları ortada alt bölüm yapmaksızın insan odaklı memurun çıkarlarını destek olmak ve bakmak asli görevimiz olacaktır” dedi.

Mehmet Tanrıöver tıpkı müddet önceki yapılan alışılmadık kongrede Kısım Görevli Sen kolundan Işyar Sen Ense Asamble Delegesi seçilmişti. – ADANA

Share: