CHP Bilgisizlik Kolları Umumi Başkanı Killik: Kumpasın Temel Yüzü Bodur Sürede Ortaya Daha Çok.

CHP Gençlik Kolları Umumi Başkanı Gençosman Killik, CHP Deneyimsizlik Kolları üyesi 600 tendürüst ile alay malay yaptığı açıklamada; “Ülen Fotoroman Süleyman. Sende vicdan var mı? Milyonlarca kalpgâh şehidin acısını yaşarken; on paralık mi utanmadın böyle benzeri rejim kurmaya? İçişleri Bakanı, bizzat YANLIŞSIZ Fırka hükümeti eliyle azade bırakılmış aynı PKK’lının, saldırıyı düzenlediğini iddia etti. Kumpasın cins yüzü çokça gelişmemiş sürede ortaya bundan sonra. Suçlularla fotoğrafları uzunçalar olmuş İçişleri Bakanına asılmış en güzelce lakap Fotoroman Süleyman’dır. Ancak kendisine bakir tıpkı lakap takacağız. artık onun adı ‘Pinokyo Süleyman” dedi.

CHP Bilgisizlik Kolları Umumi Başkanı Gençosman Killik, Türkiye’nin 81 ilinden mevrut CHP Gençlik Kolları üyesi 600 genç ile alay malay CHP Umumi Merkezi’nde izah yaptı.

Ülkemizin genel asayişini ve güvenliğini sağlamakla vazifeli olan İçişleri Bakanının halkoyu önünde açıkça yanlışlık işlediğini, iftiralarıyla halkı hedef ve düşmanlığa tahrik ettiğini belirterek “İçişleri Bakanı’na benzeri lakap da biz takıyoruz. Kendisine CHP’ye attığı iftiradan dünya imdi Pinokyo Süleyman diyeceğiz” diye konuştu.

CHP Gençlik Kolları Umumi Başkanı Gençosman Killik’in açıklamaları şöyle:

“Geçtiğimiz hafta Mersin’deki Polisevine gerçekleştirilen yıldırı saldırısıyla ülkece sarsıldık. Ağır saldırıda martir olan polisimize yeniden Allah’tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Biz mevki adına dağ duyduk, sarsıldık. Amma gördük kim Türkiye Cumhuriyeti’ni yönetenler; acıyı kabullenmek namına, cenazemizi hiçe farzımuhal lahut şehit tabutunu siyasete gereç etmiş, ‘buradan lacerem tıpkı karalama operasyonu düzenleniriz’, ‘elbet ayrımsız kazanım elde ederiz’ derdine düşmüştür.

“İÇİŞLERİ BAKANI AÇIKÇA YANLIŞLIK İŞLEDİ”

Ülen Fotoroman Süleyman. Sende vicdan var mı? Milyonlarca canevi şehidin acısını yaşarken; tek mi utanmadın böyle tıpkı dek kurmaya? O dakika nasıl aklınıza böyle hain bire bir planı kullanmak lacerem geldi? İçişleri Bakanı, şahsen DÜRÜST Fırka hükümeti vasıtasıyla başıboş mevdu, 4. Egemenlik Paketi ile cezaevinden boşaltma edilmiş aynı PKK’lının, saldırıyı düzenlediğini kanıt etti. Gazeteci görünümlü tetikçiler ve troll ordularıyla kurduğu kumpasın gerçeklik yüzü çok kısa sürede ortaya daha çok. Ülkemizin genel asayişini ve güvenliğini sağlamakla vazifeli olan İçişleri Bakanı amme önünde belirtik cürüm işledi ve halkı garaz ve düşmanlığa kımıldatma etti.

Biz Fotoroman Süleyman’ın suçlarla alay malay gelmesine, cürüm işlemesine alışığız. Zira… Uyuşturucu kaçakçılarından, siber suçlulara; çete liderlerinden eş katillerine kadar kendisinin açık benzeri fotoğraf albümü var. Suçlularla fotoğrafları resimlik olmuş İçişleri Bakanına asılmış bildirme iyice lakap Fotoroman Süleyman’dır. Ancak namına yeni tıpkısı lakap takacağız. daha çok onun adı ‘Pinokyo Süleyman.’

Hepimizin çocukluğundan dahi hatırlayacağı gibi Pinokyo de ayrımsız Süleyman Aristokrat kabilinden acemi bir yalancıdır. Dolma söylediğinin ortaya çıkması üzerine burnu uzamaktadır. Pinokyo Süleyman, Kumpasçı Süleyman. Şunu gani bil. Tığ senin kumpaslarına sorumluluk eğmeyeceğiz. Haddinden Fazla sevdiğimiz ülkemizi senin gibilerin elinden kurtaracağız.

İşini yazmak namına dek kuran senin gibiler, önümüzdeki önceki seçimde tarihin tozlu raflarına kaldırılacak.

Amma sana tıpkı sürprizimiz elan var. O intihabat gelene büyüklüğünde de Türkiye’nin değme durumunda senin için hazırladığımız bu fotoroman albümü dağıtacağız. Bu fotoroman albümde, birlikte geldiğin bütün suçlularla fotoğrafların var. Bu fotoğrafları tam Türkiye’de halkımızın gözleri önüne sereceğiz ve meydanlarda senin fotoroman albümünü dağıtacağız. İçinde bire bir nebze âdemiyet onuru kaldıysa ayrımsız taksiciyi vesile ederek attığın bu iftiradan ekolojik ortam nadim olduğunu söyle. Derhal CHP’den ve kamuoyundan bozukluk dile. Bu millete yapacağın sunu şişman esenlik o bulunduğun görevden ricat etmektir.”

Share: