Taha Duymaz’ın camit bedenine ulaşıldı iddiası! Serencam izah depresyon başındaki Derya Uluğ’dan geldi: Eşyaları var amma cansız bedeni yok

6 Şubat’ta gestalt üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde pahal yıkımlara bozukluk oldu. Hatay’bile kıvrak ve çektiği kemirmek videolarıyla maruf içtimai medya fenomeni Taha Duymaz ve kardeşleri dahi depremde kriz altında kaldı.

“MELEK’İN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI, TAHA’NIN EŞYALARI BULUNDU”

Duymaz ve kardeşlerinin bulunduğu enkazın başında olan şarkıcı Derya Uluğ, Haberler.com’a yaptığı açıklamada Ferişte Duymaz’ın camit bedenine ulaşıldığını Taha Duymaz’ın üstelik meni çantası ile kimliğinin bulunduğunu söyledi.

“TAHA’YA ULAŞILMADI AMA IYI ÇIKMASI CINS DEĞİL”

Instagram hesabından dahi benzeri paylaşım işleyen şarkıcı “Birkaç evvel Taha’nın kardeşi Melek’in cenazesine ulaşıldı. Taha’nın bel çantası, kimliği daha çok, ablasının ellerindeydi… Perişanlar gözlerimle gördüm. Ellerini tuttum, ciğerim söküldü. Taha’ya ulaşılmadı ama sağlikli çıkması imkansız üzere. Çok üzgünüm tarif edemiyorum” dedi.

TAHA DUYMAZ’LA İLGİLİ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

Günlerdir sevindirici bire bir olgun beklenen Taha Duymaz ve ailesiyle ilgilendiren sosyal medyada bazen iddialar ortaya atılmıştı. Taha Duymaz’ın camit bedeninin eyyam ilk enkazdan çıkarıldığı ancak bacı Semiha Duymaz’ın toplumsal medyada takipçi sayısını tasarruf etmek üzere sakladığı iddia edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine falsolu adres verdiği birlikte iddialar arasında yer alıyordu. Günlerdir Twitter’dahi ruzname olan iddiaların ardından geçtiğimiz günlerde toplumsal iletişim araçları hesabından yanıt veren bacı, ayaklanma etmişti.

ABLASI İDDİALARA ZEHIR PÜSKÜRMÜŞTÜ

Instagram hesabından açıklama yaparak sitem eden bacı Semiha Duymaz, “Bu durumda acımız çokça, bunu yaşamayan bilmez ve Cenabıhak kimseye yaşatmasın. Demin klavye başına geçip oradan temas etmek, söz etmek, itham etmek haddinden fazla mahdut. bir tane dileğim Cenabıhak size yaşatmasın. Bu zamana kadar sustum, acımı sizin gibi abes insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem göçük altında. Ben yabancı değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada rastgele çıkan cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye bir umutla ya ölmüş evet yaşayan ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Allah’tan bu boş konuşan ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Cenabıhak size yaşatmasın dilerim” demişti.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Ilkgüz 2003’te Hatay Yayladağı ilçesinde dünyaya geldi. 7 kız 5 koca kardeşi olan Duymaz, maddi imkanlar yüzünden 4. sınıfta okulu bırakmıştır. Toplumsal iletişim araçları hesabından yayınladığı yemek videolarıyla tanınan Taha Duymaz’ın genişlik şişman hayali aşevi olabilmekti.

Share: