Sulh Alıcı Samsunspor’da

– Barış Almaç Samsunspor’üstelik

SAMSUN – Samsunspor, angıç oyuncusu Sulh Almaç ile 1 yılı opsiyonlu 2 buçuk almanak barışma imzaladı.

Spor Göt 1. Grup ekiplerinden Samsunspor, tıpkısı aktarılma Fenerbahçe forması dahi giyen angıç oyuncusu Sulh Müşteri’yı renklerine kattı. Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine İcra Oturmuş Üyeleri Suat Kılıç ile Soner Soykan bile katılırken, Sulh Almaç kendisini 1 buçuk + 1 yıllığına kırmızı-beyazlılara bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

“Süper Tabur’e çıkmanın arz hayatiyetli adayı olan kulübe geldim”

Hedefi olan ayrımsız kulüpte form giyeceği üzere bahtiyar olduğunu belirten Barış Alıcı, “Bu camiaya geldiğim için çok mutluyum. Samsunspor değme futbolcunun gelmek istediği aynı camiadır. Ego da hakeza aynı şansı yakaladım. Sonuç 1,5 senedir Gençlerbirliği’nde da dolgunca tıpkısı başarım sergiledim. Imdi hedefi olan ayrımsız kulübe, Süper Öbek’e çıkmanın genişlik dallı güllü adayı olan kulübe geldim. Öncelikli hedefim bu şekil altında bu yıl şampiyonluklar daim olmak, takımıma yoğun kazandırmaktır. Sonrasında bile Süper Küme’da yıllarca temelli olup Samsunpor’a okkalı eklemek istiyorum. Umarı bunu hep beraber gerçekleştiririz” dedi.

Soner Soykan ve Suat Çakır birlikte Hazar’ı Samsunspor’a kazandırdıkları amacıyla çokça bahtiyar olduklarını rapor ettiler.

Sulh Kamera, Altınordu’de başladığı ayak topu kariyerinde sırasıyla Fenerbahçe, Bakir Malatyaspor, Çaykur Rizespor, Westerlo ve Gençlerbirliği formalarını giydi. Şimdiye kadar 235 maçta model giyen Müşteri, 65 kere dahi rakip fileleri havalandırdı.

Share: