Kılıçdaroğlu: “Bir Tane Limanımdır Halkım. 5’li Çeteler, Varlıkçılar, Çantacılar; Bu Ülkenin İkinci 100 Yılında Siz Olmayacaksınız. Tığ Olacağız Biz”

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, “Birileri kime güvenirse güvensin, ne algı yaparlarsa yapsınlar, benim güvendiğim halktır. Yegâne limanımdır halkım. 5’li çeteler, varlıkçılar, çantacılar; bu ülkenin ikinci 100 yılında siz olmayacaksınız. Biz olacağız tığ. Umum. Hep bu arada, bütün beraber. Teşekkürname ederim Sakarya” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, zaman Sakarya’da yurttaşlara hitap ettiği konuşmasının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımını Giresun’da gine yurttaşlara seslenme ederken fotoğrafının vadi aldığı gönderiyi alıntıladı ve şu notu düştü:

“Birileri kime güvenirse güvensin, hangi alacak yaparlarsa yapsınlar, benim güvendiğim halktır. Yegâne limanımdır halkım. 5’li çeteler, varlıkçılar, çantacılar; bu ülkenin ikinci 100 yılında siz olmayacaksınız. Tığ olacağız biz. Umum. Bilcümle bu arada, bütün beraber. Teşekkürname ederim Sakarya!”

Share: