Kars 36 Spor’da durmak yok

Yaptığı transferlerle BAL Ligi’nde dikkatleri üzerine calip Kars 36 Spor hazırlıkları günde 2 antrenmanla sürdürüyor.

Bölgesel Çolpa Tabur (BAL) Ligi ekiplerinden Kars 36 Spor sabah ve öğlenden bilahare girmek için günde 2 egzersiz yapıyor. Teknik Yönetmen Öz Aksaka, yönetiminde hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Cüret Stadyumunda sürdüren yeşil beyazlı grup, sezona gür başlamanın hesaplarını yapıyor.

Kars 36 Spor’un hedefinin belli olduğunu rapor eden Kulüp Başkanı Erkan Okumuş, 2022-2023 sezonunda yeşil beyazlı ekibin böke olacağını belirtti.

Her nev imkansızlığa karşın topluluk adına kenetlendiklerine dikkat calip Başbuğ Görgülü, “Hazırlıklarımız sürüyor. Aynı haddinden fazla sıkıntımız var. Sıkıntılara rağmen çalışıyoruz. Amacımız muhtemelen, hedefimiz galiba, yolumuz galiba, başarılı atılmak için aynı birimize kenetlendik. Biz inandık ve bu sene başaracağız” dedi.

“Karslı işadamları Kars’ın takımına destek vermiyor”

Türkiye’üstelik haddinden fazla sayıda Karslı işadamı olduğunun altını çizen Başkan Erkan Münevver, “Karslı işadamları şehrin adını taşıyan takıma destek vermiyor. Nedenini anlamış değiliz. Ben üstelik Kars’ın çocuğuyum, işadamı dahi değilim. Ama kulübün başkanıyım, güzüm yettiğince kulübe maddesel ve manevi bindi veriyorum. Umu gerek ki, Karslıyım diyen cümle takıma destek versin. Kars dışında yüzlerce toplum örgütü ve Kars’ın adını kullanıyor. Ama hareket takıma desteğe gelince kimse destek vermiyor. Ben gine çağrıda bulunmak istiyorum. Atanmışlar, seçilmişler, Karslı işadamları, Kars’ın namına kullanan cemiyet başkanları mevrut takımınıza destek verin. Sizlerin desteğiyle bu topluluk daha hayat dolu olacaktır” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor’un düz aldığı BAL Ligi’nde fikstür çekimi 7 Eylül 2022 tarihinde yapılacak. Karşılaşmalar ise 01-02 Ekim 2022 tarihinde başlayacak. – KARS

Share: