Karaman’da dehşet anları! İki husumetli nemli herif sokakta karşılaşınca birbirine bıçak ve cebe çekerek cidal etti

Azılı olay, geri saat 09.50 sıralarında Fenari Mahallesi 293 Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre, bire bir köylü oldukları öğrenilen ve aralarında kalay etme meselesi yüzünden münazaa mevcut Zekeriya K. ile Hayrettin A. (58), çarşıda karşılaşarak tartışmaya başladı. Temas iki şahsiyet arasında yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmemesi amacıyla tanıdıkları araya girerek tarafları ayırdı.

SİLAHLA VURULUNCA BIÇAKLA HASMININ ÜZERİNE SALDIRDI

Husumetli olan Zekeriya K. ile Hayrettin A’nın birbirlerine bıçak ve silahla saldırarak yaralamasının dehşete düşüren görüntüleri ortaya artık. Tıpkısı hisse senedi yerinin asayiş kamerasına yansıyan görüntülerde, olayın yaşandığı çıkmaz üzerindeki evine kaldırımdan tabanvay gitmekte olan Hayrettin A., bir sokakta posta ortasında revan husumetlisi Zekeriya K. ile karşılaşarak tartışmaya başladı. İkili beyninde ağız dalaşı devam ederken, Zekeriya K., belinden bıçağı, Hayrettin A. da belinden tabancayı çıkararak Zekeriya K.’nın göğsüne acı etti. Zekeriya K. de o anda elindeki bıçakla Hayrettin A’nın konusunda yürüdü. O sırada geri geri kaçmaya müteharrik Hayrettin A. ise park halindeki otomobile çarparak yere düştü. Zekeriya K., yere sakıt Hayrettin A’ya elindeki bıçağı saplamaya başladı. Göğsünden vurulan Zekeriya K., bodur aynı müddet süresince yere yığıldı. İki nemli adamın çekişme ettiği tam sokaktan geçmekte olan iki vatandaşın zırh sesi üstüne fenomen yerinden kaçtığı görüldü.

2 UMUM KESKIN ETTİKTEN SONRADAN SİGARASINI YAKTI

Hayrettin A., silahla göğsünden vurulduktan bilahare yerden kalkamayan Zekeriya K’nin başına gelerek önce ayağına sonralari bile göğsüne birer umum henüz dokunaklı etti. Silahını beline koyan Hayrettin A., elan sonra yere düşen sigara paketinden çıkardığı sigarayı yakarak yaralının başında içmeye başladı. Bacağı, kolu ve beyin bölgesinde bıçak yarası olan Hayrettin A., evinin önüne anbean polisi beklemeye başladı.

SİLAHLI SALDIRGAN GÖZALTINDA, BIÇAKLI SALDIRGANIN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Çevredeki vatandaşların fen vermesiyle olay namına esenlik ve çokça sayıda polis ekibi atıf edildi. Gaileli herhangi bir iki özlük dahi fenomen namına mevrut ambulanslarla kaldırıldıkları Karaman Yetişek ve Araştırı Hastanesinde tedavi altına alındı. Göğsüne ve bacağına huruç eden 3 kurşunla yaralanan Zekeriya K’nin afiyet durumunun halen ciddiyetini koruduğu ve okkalı bakımda tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Hayrettin A’nın ise tedavisinin tamamlanmasının arkası sıra taburcu edilerek gözaltına alındığı bildirildi.Share: