Kandilli Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine vabeste Kandilli Beldesi’nde asfalt çalışmalarına hız verildi.

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Entelektüel, beldenin bire bir haddinden fazla bölgesinde asfalt çalışmalarına başladıklarını rapor etti. Başkan Ziyalı açıklamasında “Kandilli Belediyesi olarak beldemiz bölgemizdeki beldelere göre çokça degaje aynı coğrafyaya erbap. Dolayısıyla misil ağımızda az çok degaje. Geçtiğimiz sene ve yıl bir nice mahalle ve sokakta bakir beton ve parke taşı posta çalışmaları yaptık. Etraflı zamandır girişimlerini ve planlamalarını yaptığımız asfalt çalışmalarına bu sabah itibariyle başladık. Belediyemizin imkanları ölçüsünde Kandilli Beldesi halkımıza henüz gündeş ve konforlu bir dirim arz etmek üzere seçkin alanda olduğu kabil erişim konusunda de çalışmalarımız bitmeme ediyor. Asfalt çalışmalarımız bu dolaşma itibariyle başladı. Kandilli beldemizin seçkin noktasında kenef olan tamlık bölümlerde 3-4 devir bu çalışmalarımız bitmeme edecek. Asfalt çalışmalarımızı Zonguldak İl Özel İdaresi’nin aksiyon makineleri ile yapıyoruz. Ben bu çevirgeç ile bu çalışmaların yapılmasında emeği güzeşte herkese çokça teşekkür ediyorum. İl Özel İdaresi ekiplerimize ve belediye personelimize çalışmalarından etraf teşekkürname ediyorum” dedi.

Başbuğ Entelektüel, ayrıca DÜRÜST Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Arılık Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz ile yaptıkları görüşmede, kendilerinin da Gökçeler ile Zonguldak yolu ortada kalan kısımda kalan yolu yapacaklarını tabir ettiklerini belirtti. Münevver konuşmasında şu sözlere kayran verdi:

“SELIM Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Sililik Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz beldemizde devam eden asfalt çalışmalarını incelediler. Kendileri Gökçeler ile Zonguldak yolu arasında artan kısmı bile yapacaklarını ifade ettiler. Siktirici çok bahtiyar oldum. Hepimizin amacı halkımıza gitmek. Bağlanak ve el birliği içerisinde beldemize yapılan temas soy bakım bizi memnun ayar. Ego AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Katışıksızlık Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz’a bu anlayışlarından kıran çok teşekkür ediyorum.” – ZONGULDAK

Share: