Müzisyen Öz Saygı Şener… HANEK DÜNYASINDAN ÖDÜRÜLMESİNE TEPKİLER BÜYÜYOR!

Ankara’birlikte tıpkısı canlılık mekanında sahneye sâdır Haysiyet Şener’in, istekte kâin şarkının sözlerin bilmediği amacıyla üç hayat tarafından dövülerek öldürülmesi infial yarattı.

Olay, evvel akşam saatlerinde Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki benzeri cümbüş mekanında meydana geldi.

Mekana mevrut ekip, o sırada sahnede olan müzikçi Değer Şener’den heves zerre istedi.

Müzisyen Şener ise şarkıyı bilmediğini belirterek çalmadı.

Bunun üstüne gruptan üç güç müzisyenle namzet namına tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

Mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi çarpışma sonlandırıldı.

MEKAN ÇIKIŞINDA SALDIRI

Eğlence mekanının kapanması mail saatten ayrıldıkları öğrenilen kadro, bu sırada evine gezmek üzere işyerinden çıkan Değer Şener’e saldırdı.

3 dirilik ellerindeki kadeh şişelerle Şener’i darbetti.

Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis güçleri ekipleri kavgayı ayırdı.

Boğazından kadeh parçalarıyla bati yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, kamu müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

“Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında denetmen, tıpkısı tanesi TAI da çalışıyor” paylaşımı özne Haluk Levent, acımasız zanlılarının fehamet memuru öne sürdü.

İki bala babası müzisyenin katledilmesine meslektaşları de tepki gösterdi:

Zülfü Livaneli:

Kahir aynı görüngü. Hem Onur kardeşimiz hem dahi toplumdaki züğürt, vukufsuz, cebbar, lümpen katillerin artması açısından. Ayrımsız ülke ancak bu kadar mahvedilebilirdi.

Sabahat Akkiraz:

Değer Şener müzikçi arkadaşımızdı. Benzeri arzu şarkıyı çalmadığı, galiba bilmediği aynı eseri seslendiremediği üzere istek işleyen caniler vasıtasıyla aldangıç kurulup bire bir Mersin’dahi katledilen Sarp Öztürk kabilinden bizden çalındı. Bu kadar sudan bire bir sebepten cinayet işlemeyi aklım almıyor.

Haluk Levent:

İnanamıyorum. Öz Saygı! Fena Hâlde kardeşim! Zahir kıydılar sana? Hem üstelik tıpkı rağbet şarkısı için! Nereye gidiyoruz galiba değil, anlaşılan değil halimiz…

Rabıt Sağıroğlu:

Gine dirayetsiz cahiller tırnağı dahi edemeyecekleri benzeri müzisyene kıymışlar. Vazıh zarfında yatsın. Ailesine tükenmez sabır dilerim.

Barış Atay:

Kendini temas şeyin, herkesin sahibi sanan benzeri tuhaf oluştu. Kadının, çocuğun, hayvanın, girdiği mekanın, arabasını koyduğu kaldırım kenarının… Fütursuz, anlayışsız, tahammülsüz, saygısız ve sunma kötüsü; yavaş tıpkısı kabil… Bu garip karşısında o büyüklüğünde kendi başımızayız ki!

Soner Arıca:

İstediği şarkıyı bilmediği (bilse birlikte bildirmek zorunda mı o dahi ayrı!) üzere benzeri insanın hayatına vahşicesine akıbet vermeyi şüphesiz aynı can kuşu(lar) yapabilir!!!

Bu azılı suçun cezası ayrımsız korkunçlukta iri olmalı… Haddinden Fazla ateş, çok düşündürücü… Ahhh kim ah, çokça üzgünüm…

YAZIKLAR OLSUN BU DÜZENİN GELDİĞİ YERE

Er Fırat:

Ankara’üstelik benzeri barda, katiller istedikleri şarkıyı bilmiyor diye Değer Şener’i darp edip öldürmüş!

Gecenin böylece bardan çıkmasını bekleyip pusu kurmuşlar. Ne yazsan ne söylesen boş.

Yazıklar olsun bu düzenin geldiği yere. Ailesine sabırlar dilerim. Mekanı cennet olsun…

Sevcan Orhan:

Ankara’nın göbeğinde ayrımsız barda, magandalar istedikleri şarkıyı okumadı evet da bilmiyor diye niteleyerek (fark etmez) Itibar Şener’i çarpma edip öldürmüş! İşini bitirip bardan çıkmasını beklemiş, pusu kurmuşlar!

Benzeri gidiş yahu, bir ezgi! Bunun amacıyla cana kıymışlar! 2 yavru babası! Hangisine yanalım?

Alay Erbulak:

Yazacak kelimem namevcut. Canilerin ceza almayacaklarına, alırlarsa de 3-5 yıla çıkacaklarına eminim. Bu mutluluk bitti bundan sonra. Allah rahmet eylesin, ardında bıraktıklarına mukavemet gücü dilerim.

Hilal Nesin:

Müzisyen Itibar Şener bilcümle şarkıları farz etmek zorunda olduğunu bilmiyordu. Bilmediği tempo yüzünden katledildi. Hasbelkader yaşıyoruz.

İKİ ÇOCUĞU YETİM KALDI

Aydilge Yalman:

Itibar Şener adlı müzikçi, kendisinden matlup şarkıyı bilmediği ve çalmadığı amacıyla, mekan çıkışında, şarkıyı isteyen müşteriler vasıtasıyla öldürüldü.

Yanlış duymadınız öldürüldü. Adamcağızın iki çocuğu de yetim kaldı. Bu elbet aynı manyaklık! Bu topluma hangi oluyor!

Selçuk Balcı:

Tıpkı müzisyen, bire bir kayırıcı, benzeri ağababa, birisinin istediği bire bir şarkıyı çalmadığı için bir mekanda silahla öldürüldü bugün, katledildi. Bu magandalık ne ahit sonuç bulacak, ne ahit.

Emre Işıklı:

Alelade çokça üzgünüm ne yazılsa ne söylense faydasız! Ailesine sabır diliyorum.

Gülben Ergen:

İstedikleri üzüntü söylenmedi diye niteleyerek gepegenç bire bir müzisyen arkadaşımız öldürüldü.

İki yavru babası Onur Şener’in acısını yüreğimin sunu derinlerinde hissediyor ve lanetliyorum ona kıyan zihniyeti!

Share: