Isparta Valisi Entelektüel Baruş, mahallelerde incelemelerde bulundu

Isparta Valisi Görgülü Baruş, Halıkent, Ayazmana ve Vatan mahallelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, Ilbay Baruş, Halıkent Mahallesi’nde bulunan Şehit Yoksulluk Köse İlkokulu’nu konuşma ederek öğrenciler ve öğretmenlerle kardeşçe etti. Baruş, meslek ziyaretinin arkası sıra Kocabaşı Abidin Yorgancı ile güvenlik, yetişek, afiyet ve sosyal yardım konularında Halıkent Muhtarlığında görüş alışverişinde bulundu. Baruş mahallede ayrıca Ev Sağlığı Merkezini ve 112 Ivedi Afiyet İstasyonunu da ülfet ederek çalışmalar için bilgi aldı.

Ardından Ayazmana Mahallesi’ne sabık Vali Baruş, muhtar Süleyman Kocaer ile benzeri araya geldi. Henüz sonradan Yahya Eksiksizlik Beyatlı İlkokulu’nu görüşme fail Baruş sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Baruş mahallede kâin Özel Terbiye Aplikasyon ve Özel Terbiye Meslek Okulu’nda bile öğrencilerle aynı araya gelerek bitmeme fail derslere katılım etti.

Son ziyaretini Yurt Mahallesi’ne gerçekleştiren Vali Baruş Muhtar İzzet Saika ile görüştü. Baruş mahallede kâin 112 Komuta Arama Merkezi ve Ivedi Afiyet Hizmetleri İstasyonunu birlikte müzakere etti.

Share: