Esnaf ziyareti gerçekleştiren AK Partili Zehra Taşkesenlioğlu’na esirgeme polisleri eşlik etti

Yanlışlık örgütü lideri Sedat Peker’in kazanç zıkkım ve borsa spekülasyonu iddialarıyla gündeme mevrut YANLIŞSIZ Tümen Erzurum Saylav Zehra Taşkesenlioğlu memleketinde esnaf ziyareti yaptı.

YANINDAKİ BİRİ KADIN İKİ KORUMA POLİSİ DİKKAT ÇEKTİ

Kamuoyunda nazik aksiseda bulan hakkındaki iddialar sonrası Erzurum’da biri kadın iki esirgeme polisi ile gezen Taşkesenlioğlu geçmiş önce SELIM Tümen İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ü musahabe etti. DSi eliyle Daphan Ovası’nda planlı ‘Ayçiçeği Hasat Töreni’ne katılan milletvekili bayındır tavırlarıyla dikkat çekti.

DOĞRU PARTİLİ BAŞKANLARLA ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Pasinler, Horasan, Oltu ve Olur ilçelerine dahi revan Zehra Taşkesenlioğlu, AK Partili Uray başkanları ile gelişigüzel esnaf ziyaretlerinde de bulundu.

DİĞER VEKİLLERDE SIPER BULUNMUYOR

Erzurum milletvekilleri arasında eski nazır olmaları dolayısıyla Recep Akdağ ve Selami Altınok’ın korumaları bulunurken, AK Tümen Milletvekili İbrahim Aydemir, MHP Saylav Kamil Görgülü ve İYİ Fırka Milletvekili Naci Cinisli himayesiz ayrımsız şekilde esnaf ve ahali gezilerine katılıyor.

ÜNSAL BAN’IN İDDİALARI DE TARTIŞMA YARATMIŞTI

Boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban’ın iddiaları, eşine evlendikten bilahare verdiğini tez ettiği 2.5 milyon dolar takanak mülk, eşiyle alay malay aldıkları kestirmece 4 milyon Euro değerindeki yat, çarkıt SPK Başkanı olan ağabeyi Ulu Fuat Taşkesenlioğlu ile birlikte adı borsa spekülasyonu iddialarında güzeşte Zehra Taşkesenlioğlu, 2015 yılından beri AK Tümen Erzurum Milletvekili olarak TBMM’bile.Share: