Harlek Termal Otel’de ‘Türk gecesi ve yemekleri günü’ başladı

Kütahya’nın termal bölgesi Ilıca’da cümbüş gösteren Harlek Termal Otel’da ‘Türk gecesi ve yemekleri haset’ etkinliği başladı.

Ünlü önder Orhan Akgün ve 18 kişiden oluşan kol, otel müşterilerine seçme hafta cumartesi günleri damakları çatlatan yemekleri sunuyor. Etkinliğin ilki Otel Müdürü Açık Deniz Umur’un alkışlı startı ile başladı. Orhan Maharetli ve ekibi dahi otel müşterilerini kemirmek salonuna alkışlarla davet etti.

Şef Akgün, “Ekibimle alay malay imdi Harlek Termal Otel’deyim. Ayrıca cumartesi günleri gerçekleştireceğimiz Türk yemekleri günü ayrı bire bir damak tadına fon olacak. Türk yemekleri gecemiz zaman 150 soy ile ile başladı” dedi.

Otel Harlek Müdürü Engin Umur, “Harlek markası büyümeye devam ediyor. Orhan Akgün arsıulusal benzeri şefdir. Onu arımıza katmanın sevincini yaşıyoruz. Ekinliğimizin ayrı ayrımsız özelliği de bu hafta Yerli Malı Haftası olmasıdır. Seçkin hafta Cumartesi günleri Türk gecesi ve yemekleri günümüz bitmeme edecektir” diye niteleyerek konuştu.

Otel müşterilerinden Mehmet Maraba bile, Harlek’te başta şifalı suları almak üzere yemeklerinden ve sunulan hizmetlerinden memnun olduğunu rapor etti. – KÜTAHYA

Share: