Antalya’da Aralık ayında deniz keyfi

Antalya’da Mesafe ayında deniz keyfi

ANTALYA – Boşluk ayında sıcaklığın 19 derecelere yükseldiği Antalya’da domestik ve yabancı turistler sahile akış ederek sıcak havanın tadını çıkardılar.

Çekicilik sıcaklığının 19, deniz sıcaklığının 20 paye olduğu turizm kenti Antalya’da, Konyaaltı sahili doldu. Bölgede bulunan otellerde tatil işleyen turistler denize girip sahilde güneşlendi. Antalyalılar ise güneşli havada balık tutup yeşilliklerde verimli mesafe geçirdi. Sahilde ata ve mahdum gelen bire bir gezmen aile ise kano yaptı.

Denizin keyfini çıkaran Mustafa yılmayan ise “mükemmel, behişt üzere benzeri ülke burası, az buçuk serin amma yüzmeyi seviyorum” diye konuştu.

“Gelirken kışlıklarla geldik, burada hangi giyeceğimizi şaşırdık”

Öte yandan tatil açmak üzere Kütahya’dan mevrut İsa Ertaş ise” Kütahya’dan geldim çekicilik haddinden fazla güzel, literatür dahi bu havayı benzeri bu şekilde yaşıyoruz. Gelirken kışlıklarla geldik, burada hangi giyeceğimizi şaşırdık. Denize girenleri kıskandım, yüzme bilsem denize gireceğim. Kütahya’da albeni yağmurlu ve haddinden fazla soğuktu gelirken kışlıklarla geldim, buraya gelince şaşırdım, yazlıklarımı kışlıklarımı giyelim? Antalya gezilip görülmeli ve imkan varsa kalınacak ayrımsız saha” diye niteleyerek sözlerine serencam verdi.

Share: