DÜRÜST Parti Karabük heyeti dudak projesi alanında tetkik yaptı

SELIM Parti Karabük heyeti, Kardemir Kavşağı projesi alanında inceleme yaptı.

SELIM Öğür Karabük Saylav Cumhur Ünal, tetkik sonrası yaptığı açıklamada, Kardemir Kavşağı projesinin mail zamanda bitmesiyle ilgili çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Çalışmalar nedeniyle arada sırada trafik yoğunluğu yaşandığını ve maddi hasarlı kazaların meydana geldiğini belirten Ünal, “Kenar projesi Sayın Cumhurbaşkanımızın destekleriyle yapılıyor. Buraya tıpkı teceddüt katılacak, benzeri güzellik olacak. Karabük’ümüze hizmet edecek.” dedi.

SELIM Öğür Karabük Milletvekili Niyazi Güneş birlikte kentin girişini yeniden bire bir düzenlemeye bağımlı tuttuklarını rapor etti.

Kavşak projesinin bakir bir mimarlık tarzda yapıldığını anlatan Gün, “Çevirgeç Çayı havzası üzerindeki ıslah çalışmalarıyla gelişigüzel Kardemir Kavşağımız, Ulus Bahçemiz ve şehirdeki kentsel dönüşümümüz ile Karabük’ü ayrımsız bilcümle olarak ele alarak düzenleme yapmış oluyoruz. Haddinden Fazla ayrıntılı sürmeyecek beş altı ortamında Karabük’ün çehresini değiştirmiş olacağız.” diye konuştu.

SELIM Öğür Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ise kavşağı arz gelişmemiş sürede Karabük halkının hizmetine sunacaklarını bildirdi.

İncelemede, İl Genel Sedir Başkanı Ahmet Sözen ve DOĞRU Öğür Karabük teşkilatı de saha aldı.Share: