DOĞRU Parti’li Ceylan, Karabük’te partisinin bünye sene dönümü etkinliğinde konuştu Açıklaması

SELIM Öğür Genel Suret Aut İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, “21 yıldır milletimize, ülkemize bütün birlikte hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. 21 yıllık iktidarımızda çokça balaban reformları sizlerle alay malay gerçekleştirdik.” dedi.

Karabük’te, SELIM Parti’nin kuruluşunun 21’inci yıl dönümü zımnında tebrik kartı etkinliği düzenlendi.

Tümen binası önündeki programda gato kesildi, çocuklara oyuncak dağıtıldı.

Etkinlikte mütekellim Mehmet Ceylan, SELIM Parti’nin 14 Ağustos 2001’üstelik Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde halkla ahali ele vererek kurulduğunu söyledi.

DÜRÜST Parti’nin kurulduktan bilahare evvel yapılan seçimde bir tane başına nüfuz olduğunu hatırlatan Ceylan, “Bu sıradan görülmemiş tıpkısı başarıdır. Allah’a ne kadar şükür etsek azdır. Partimiz kurulurken liderimiz, Cumhurbaşkanımız yasaklıydı. ‘O muhtar bile olamaz’ diyorlardı amma haddinden fazla şükür o başvekil oldu, o reisicumhur oldu, o dünyanın yer şişman liderlerinden biri oldu.” diyerek konuştu.

Ceylan, Reisicumhur Erdoğan’ın liderliğinde 21 yıldır yürüdüklerini anlatım ederek, şunları kaydetti:

“21 yıldır milletimize, ülkemize bütün gelişigüzel hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. 21 almanak iktidarımızda haddinden fazla şişman reformları sizlerle gelişigüzel gerçekleştirdik. Okullar, yollar, barajlar yaptık, hastaneler kurduk, Türkiye’yi 3 bitirme büyüttük. Yemeden Içmeden fiziksel anlamda yatırımlar değil demokratikleşme yerine de özgürlükler yerine da sizinle birlikte tabuları yıktık. Ilkin başörtüsü sorunu gelmek üzere milletimizin önündeki yetişek engelini sizlerden aldığımız destekle aştık.”

SELIM Tümen Karabük Milletvekili Niyazi Ruz birlikte DÜRÜST Öğür iktidarları döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Türkiye’ye bir nice işaret kazandırıldığını vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Tığ iktidara millete gitmek üzere geldik. Millete efendilik amacıyla gelmedik. Milletin sorunlarına hal almak, milletin dertlerine çıkar yol koyulmak amacıyla geldik. 21 yıldır bilcümle vesayetlere, karşı duruşlara ve engellere karşın milletin bize verdiği bu emanete bildirme dolgunca şekilde erbap çıkmaya çalıştık. Ego inanıyorum ki SELIM Parti 2023’te bile durmak bulunmayan, yola devam diyecektir.”

SELIM Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ise Karabük halkının Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durmaya devam edeceğini belirtti.

Programa İl Umumi Divan Başkanı Ahmet Sözen, Eflani Şehremini İbrahim Ertuğrul, SELIM Tümen devlet ve kaza organizasyon üyeleri ile vatandaşlar katıldı.Share: