Diyarbakır haberi! Diyarbakır’da kullanılmamış sevgili, sakat sevgiliyi pompalı tüfekle yaraladı

DİYARBAKIR’da bir müddet önce ayrıldığı çarkıt sevgilisinin evinin uğrunda hakaretler yağdırıp, çevreyi rahatsız fail M.K. ünlü ayvaz, iddiaya bakarak gücük süre sonraları olay yerine gelen ve kadının yıpranmamış eş arkadaşı olduğu öğrenilen F.T. aracılığıyla pompalı tüfekli saldıra yaralandı. Ayağından yaralanan M.K., hastanede tedaviye alınırken, agresif ise polis güçleri ekipleri tarafından yakalandı.

Olay, akşam ezanı saatlerinde Yenişehir ilçesi Gevran Caddesi üzerinde bulunan 7 kıvrım tıpkı apartmanın girişinde meydana geldi. İddiaya göre binada oturan ve ismi öğrenilemeyen canlı benzeri kadının eski sevgilisi M.K., apartmanın önüne geldi. Burada benzeri müddet bağıran M.K., canlı kadının ve çevredekilerin uyarılara rağmen bölgeden ayrılmadı. İddiaya göre gailesiz eş, durumu eskimemiş ayvaz arkadaşı F.T.’ye bildirdi. Binanın önüne gelen F.T., tartıştığı M.K.’ya beraberinde getirdiği pompalı tüfekle acı etti.

M.K., kanlar zarfında yere yığılırken, ihbar üzerine fenomen adına esenlik ve polis güçleri ekipleri sevk edildi. M.K. keyif ekibinin önceki müdahalesinin ardından Selahaddin Eyyubi Ululuk Hastanesi’ne götürüldü. M.K.’nın esenlik durumunun mebzul olduğu belirtildi.

İhbar üstüne bölgeye gelen motosikletli yunus timleri ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise çevrede yaptıkları iş ile sakil F.T.’yi saldırıda kullandığı pompalı tüfekle yakalayarak gözaltına aldı. Soruşturma sürdürülüyor.

Share: