Depremde sevgilisini kaybeden sakat Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’dan içli paylaşım: Yerey seni incitmesin

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler çevresindeki 10 ilde yıkımlara hastalık oldu. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde sakat Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın eş arkadaşı Yiğitcan Datlı kriz altında kalarak yaşamını yitirdi. Bire Bir hafta evvel sevgilisini sonuç yolculuğuna uğurlayan Tunay, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerine içini döktü.

“SENİ ELLERİMLE TOPRAĞA KOYMAMIN ÜZERİNDEN BİR HAFTA GEÇTİ”

23 yaşındaki Aşkım Burçe Tunay, Instagram hesabından ayvaz arkadaşıyla çektirdiği foto ve videoları yayınlayarak şu notu yazdı: “Zaman seni öz ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tamam 1 hafta geçti. Bana sorarsan şayet, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tekmil zamanlardan daha ince… Seninle olan tek anımızı siyah beyaz zehir paylaşamayacağım, onlara hıyanet olur. İyi ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim zira bütün hayatımda kalacaksın. Hangi diyeceğimi iman bilmiyorum. Bildiğim yegâne özdek beni çok güzelce sevdin ki tıpkı dönme olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile haddinden fazla sevdiğine beni. Ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin.”

“SEN BENİ İNCİTMEDİN, YEREY DAHI SENİ İNCİTMESİN”

“Seni katiyen unutmayacağım diyemem filhakika sen, unutulacak kabil biri değilsin. İyi ki varsın Datlı’m. İyi kim uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın gelişigüzel husus amacıyla çok teşekkür ederim. Sen beni tek incitmedin, toprak bile seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin habbe ve saraka veriyorum ben evine çok ongun bakmaya çalışacağım. Ayrımsız bölüm kavuşacağız… O güne büyüklüğünde bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi da nisyan. Minnoşun seni çok ve hep seviyor.”

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı depremde hayatını kaybetti

Share: