Taha Duymaz’ın cansız bedenine ulaşıldı iddiası! Arz mail arkadaşı ilk paylaştı, sonraları sildi

6 Şubat’ta şekil üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde yıkımlara sebep oldu. Çektiği kemirmek videolarıyla tanınan Hatay’de dinamik görüngü Taha Duymaz ve kardeşi da çökme altında kaldı. Günlerdir bire bir mucizenin beklendiği 19 yaşındaki Duymaz ve kardeşinden dokunaklı bilgi geldi.

EN YAKIN ARKADAŞI EVVEL PAYLAŞTI SONRADAN SİLDİ

12 gündür depresyon altında olan Taha Duymaz’ın kız kardeşinin camit bedenine ulaşıldı. Duymaz’ın da günler bilahare cansız bedeninin bulunduğu gelecek sürüldü. Taha Duymaz’ın enkazı başında muntazır ve sık sık paylaşım fail genişlik mümasil arkadaşı Ragib Narin ise Instagram hesabından “Başımız esen olsun” paylaşımı yaptı. Dayanıksız, haberin bodur sürede ruzname olmasının peşi sıra paylaşımı sildi.

TAHA DUYMAZ’LA İLGİLİ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

Günlerdir müjdeli tıpkısı marifet beklenen Taha Duymaz ve ailesiyle ait içtimai medyada bazı iddialar ortaya atılmıştı. Taha Duymaz’ın camit bedeninin eyyam ilk enkazdan çıkarıldığı ancak abla Semiha Duymaz’ın içtimai medyada takipçi sayısını artırmak üzere sakladığı kanıt edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine falsolu adres verdiği de iddialar arasında kayran alıyordu. Günlerdir Twitter’üstelik ruzname olan iddiaların arkası sıra geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından karşılık veren abla, başkaldırı etmişti.

ABLASI İDDİALARA ACI PÜSKÜRMÜŞTÜ

Instagram hesabından açıklama yaparak sitem fail bacı Semiha Duymaz, “Bu durumda acımız haddinden fazla, bunu yaşamayan bilmez ve Cenabıhak kimseye yaşatmasın. Deminden klavye başına geçip oradan konuşmak, söz etmek, suçlamak haddinden fazla yalın kat. yegâne dileğim Allah size yaşatmasın. Bu zamana kadar sustum, acımı sizin üzere yersiz insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem kriz altında. Ben ecnebi değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada seçme çıkan cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye aynı umutla ya geberik evet tüvana amma siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Tanrı’tan bu abes konuşan ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Allah size yaşatmasın dilerim” demişti.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Ilkgüz 2003’te Hatay Yayladağı ilçesinde dünyaya geldi. 7 kız 5 koca kardeşi olan Duymaz, maddi imkanlar yüzünden 4. sınıfta okulu bırakmıştır. Içtimai medya hesabından yayınladığı yemek videolarıyla tanınan Taha Duymaz’ın en nazik hayali aşevi olabilmekti.

Share: