Canpolat esnaf odaları ve çarşı esnafıyla benzeri araya geldi

Haliliye Belediye Reisi Mehmet Canpolat yanı sıra Kaymakam Ilgım Özmen Bati ile esnaf ve dide başkanlarıyla bire bir araya geldi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bulduğu rastgele fırsatta vatandaş ve esnaf odalarıyla tıpkısı araya gelmeye bitmeme ediyor. Mesaisini sahada yaptığı düzlük gezileri ve incelemelerle sürdüren Canpolat’ın adresi, esnaf odaları oldu. Yanında Haliliye Kaymakamı Ilgım Özmen Bati ile ziyaretlerine bitmeme fail Canpolat, esnaf odasını görüşme etti. Burada basar başkanı Halil Polat ve esnaf ile tıpkısı araya gelen Canpolat, filinta işlemler temennisinde bulundu. Seçkin devir esnafın yanında olduklarını kaydeden Canpolat, “İşleriniz artımlı olsun inşallah. Biz sizlerle çekicilik duyuyoruz. Siz bu şehrin endüstri anlamında lokomotifisiniz. Rastgele makule manada, zer başkanımla gelişigüzel sizlerin yanındayız. Gelişigüzel hangi kadar bizim bölgemiz olmasa birlikte, uran bizim birlikte sanayimiz, sizi desteklemek adına elimizden geleni ortaya koyacağımızı beyan etmek isterim, sizlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Canpolat ve Kaymakam Tehlikeli, elan sonradan Şanlıurfa Oto Galericiler Derneği ve Kooperatifi ile Dünya Sanayi Sitesi Çatı Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ve yönetimiyle tıpkısı araya geldi. Dalavere ve üyelerle Şanlıurfa’nın sanayisi üstüne kardeş kardeş fail Canpolat, mevrut talepleri birlikte dinledi. Esnaf odalarına yaptığı ziyaretlerin ardından Canpolat ve beraberindekiler, çarşı esnafını ziyaret etti.

Çarşı bölgesindeki esnafla aynı araya gelen Canpolat, hayırlı ve eli nimetli kazançlı amal temennisinde bulunarak, bölgeden ayrıldı. – ŞANLIURFA

Share: