Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri nasıp kararnamesi ile Kocaeli’nin Bataklık İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda yaklaşık ilkokul sene süresince gelişigüzel fariza yaptığı himmet arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde alay malay hatıra fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ülfet Müşavirliği görevleri vadi kayran Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 tarihli ve 30160 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı kendisine görev yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz ayı içerisinde yeni görev durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: