AYEDAŞ planlı kesintileri 48 saat önceden duyuruyor

Anadolu Yakası Canlılık Tevzi ATLATMAK (AYEDAŞ), zorunlu olan düzenlenen kesintileri tüketicilerin mağdurluk yaşamaması yerine 48 saat öncesinden duyuruyor.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, AYEDAŞ, yatırım ve bakımlarını hayata geçirirken uyguladığı zorunlu düzenlenen kesintilerin zamanlamasını ve mecmu süresini tüketicilerin arz beş altı etkileneceği şekilde optimize ediyor ve mecmu düzenlenen kesintileri “AYEDAŞ genel ağ sitesi” ve “AYEDAŞ 186 Hareketli Uygulaması” üzerinden 48 saat önceden duyuruyor.

Şirket, ağır namına sınıflandırılan bu faaliyetlerini sürdürürken, düz çalışanlarının fert güvenliği üzere dirimlik ehemmiyet taşıyan planlı kesintilerde, yetersizlik süresini maksimum “İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG)” hassasiyetiyle belirliyor.

Öte yandan müşareket, güvenlikten sağlığa, iletişimden iklimlendirmeye, önemi temas güzeşte gün mütezayit zindelik arzındaki kesintinin ve mütemmim mağduriyetinin minimum düzeyde tutulması amacıyla ceht sarf ediyor.

Faaliyet kullanıcıları ise tüketim noktalarının ya de murakabe etmek istedikleri konumu harita üzerinde işaretleyerek veya adres girerek kesintileri sorgulayabiliyor ve müdrike arızaları da takip edebiliyor.

Share: