Akıbet dakika haberi | Denizlispor kafilesi ilçe yaptı: 2’si vahim 4 dertli

Boluspor maçı sonrası kente dönme yarmak için yola çıkan Denizlispor’un ikinci uzlaştırıcı, Afyonkarahisar’da kontrolden çıkarak canip yattı. Personel ve genç topçu kalkmak amacıyla mecmu 12 kişinin bulunduğu minibüsteki 2’si bati 4 gönül yaralandı.

Kaza, Dinar ve Evciler ilçesi arasındaki karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Boluspor maçı sonrası zarfında personel ve zihayat futbolcuların bulunduğu mecmu 12 yaşama, İsmail Gürpınar’ın kullandığı 20 AAG 263 plakalı minibüs ile yola imdi. Sabah cebin iddiaya bakarak tıpkı aracın derakap minibüsün önüne kırması sonucu kontrolden çıkan şalter, gidiş geliş ışıklarına çarpıp canip yatarak sürüklendi. İhbar konusunda bölgeye haddinden fazla sayıda ekip irsal edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri, futbolcu Ahmet Uğurlu, Mehmet Aziz Çekingen ile kulübün basın danışmanı Altay Varol ve malzemeci Özlem’i gaileli yerine Hususi Denizli Tekden Hastanesi’ne kaldırdı. Belli Belirsiz yaralılar ise görüngü yerinde yapılan geçmiş müdahaleyle taharri amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Kazayla ilgilendiren sormaca başlatılırken, Ahmet Tekin ve malzemeci Özlem’in durumunun yoğun olduğu öğrenildi. – DENİZLİ

Share: