35 yıllık esas hasreti çalışkan yayında bitti! Esra Erol gözyaşlarına boğuldu

Ince yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’dahi programının esbak yayınlanan bölümünde fert anlar yaşandı. 35 sene önce anneleri yoluyla metrukiyet edilen Duran ve Seydi Karkaca kardeşler, geçtiğimiz günlerde etkili yayına çıkarak annelerini nail olmak için arkalama istemiş ve 24 saat ortamında fena hâlde haberi almışlardı.

“BABALARI ÇOKÇA ÇEKTİRDİ, GİTMEK ZORUNDA KALDIM”

Saatler zarfında kâin temel Fatma Kültürlü, geri faal yayına gelerek çocuklarına kavuştu. Duygusal anların yaşandığı kavuşmada Karkaca kardeşler ana ve Esra Erol başta almak amacıyla seyirciler dahi gözyaşlarına hakim olamadı. Haddinden Fazla aşağılık yaşta annelik duygusunu hayat dolu Fatma Vazıh, “Babaları bana çokça çektirdi. Aç kaldık. Oğlum Seydi 5 yaşındayken çalışıp bana aldatmak getirdi. Gelişigüzel şey babasının yüzünden oldu. Gitmek zorunda kaldım” dedi.

AĞLAYARAK ÇOCUKLARINDA AF DİLEDİ

Yılardır evlatlarına kaynaşmak istediğini belirten Asıl Fatma Aydın, stüdyoda çocuklarına sarılıp “Beni affedin”diye gözyaşlarına boğuldu. Söyledikleriyle herkesi duygulandıran Seydi Karkacı “Gidişin beni çokça yıktı asıl. Hayat şüphesiz tıpkısı molekül bu yaşa kuşkusuz geldim, on paralık bilmiyorum. Ego tek okula gitmedim temel, sen olsan hakeza mi olurdu? Ne tamam yanımızda ol, bize tıpkı henüz bu acıyı yaşatma” dedi. Asıl ve oğulları dakikalarca birbirlerine sarılarak 35 yıllık hasreti gidermeye çalıştı.

ESRA EROL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Kavuşma esnasında gözyaşlarına boğulan Esra Erol ise “Sunu şişman yarayı torunlar alıyor. Elimde ayrımsız güç olsa hiçbir çocuğu annesiz babasız bırakmam. Kardeşleri, torunları, yekpare aileyi ayrımsız araya getireceğim” şeklinde konuştu. Aktif yayındaki buluşma anları ise sosyal medya üstelik haddinden fazla konuşulanlar arasında yer aldı.

Share: