İrem Derici ve bozuk Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan amor yaşıyor! Rastgele şey paylaşımda ortaya imdi

Ağırbaşlı ayrımsız dinleti maratonu bulunan İrem Derici, içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve özel hayatıyla sıkça gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı aynı paylaşımda “At üzere aşığım ama hiç çaktırmıyorum süperim” itirafında kâin Derici’nin yeni aşkı ortaya çıktı.

AYNI PAYLAŞIMI YAPTILAR

Gazeteci Hakan Kanburoğlu’ın haberine bakarak, 35 yaşındaki İrem Derici’nin gönlünü kendisinden 6 yaş hasis çarkıt Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a kaptırdı. İkilinin ilişkisini ise Instagram hesaplarından yaptığı paylaşım ele verdi. Işıktutan ve Derici, hesaplarından bire bir kahvaltı masasının fotoğrafını paylaşarak gelişigüzel olduklarını gözler önüne serdi.

CEM BELEVİ’NİN ARKADAŞI ÇIKTI

Öte yandan Derici’nin eskimemiş aşkı, sakat sevgilisi Çokluk Belevi’nin birlikte mail arkadaşı daha çok. Derici ile ilişkisi ihanet yüzünden biten Belevi ile Işıktutan, eski zaman alay malay Galatasaray maçını izlemeye gitmişti.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Atakan Işıktutan 1994 yılında dünyaya geldi. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden çıkışlı oldu. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Kullanılmamış Iletişim Araçları ve Gazetecilik bölümünde erdemli lisansa başladı.

2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştı. Serencam yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi.2018’bile yapılan akıbet şampiyonada öz kategorisinde 1., yeniden tıpkısı sene yapılan mağaza Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

İşte İrem Derici ve Atakan Işıktutan’ın paylaşımları…

Share: