YANLIŞSIZ Parti’de istifanın peşi sıra bakir iklim başkanı atandı

DÜRÜST Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın saylav aday adaylığı için istifa etmesinin peşi sıra İl Başkanlığına Mete Keleş Yılmaz atandı.

DOĞRU Parti Giresun İl Başkanlığına atanan Mete Batur Yılmayan, şahsına duyulan yiğitlik nedeniyle Cumhur Reisi Erdoğan başta kalkmak için hep SELIM Öğür ailesine teşekkür etti.

YANLIŞSIZ Fırka Giresun İl Başkanı Mete Batur Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bölüt hizmet davasında YANLIŞSIZ Parti Giresun İl Başkanlığındaki hizmet bayrağını devralmış bulunuyoruz. Öncelikle bugüne büyüklüğünde ülkemize ve milletimize bakım etmiş bütün dava arkadaşlarımıza, başkanlarımıza ve kuruluş üyelerimizin gelişigüzel birine dahi emekleri üzere bir tane tek teşekkür ediyorum. Hayatlarını kaybedenlere Tanrı’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Rabbim, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hamiş olduğumuz bakım yolculuğunda, teşkilatımız ile alay malay bizlere ilimiz, bölgemiz, ülkemiz, milletimiz ve devletimiz amacıyla daha fena hâlde hizmetler yapmayı felek etsin” dedi.

-Intihap çalışmalarına start verildi

Göreve dirimlik gelmez ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 2023 seçimlerinin çalışmalarına başladıklarını tabir eden Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 2023 seçimlerinin çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Kaybedecek ayrımsız dakikamız da bulunmayan. Topluluk İttifakı namına tam teşkilatlarımızla gelişigüzel 2023 seçimlerinden alnımızın akıyla geçmek üzere hep gücümüzle sahada olmaya bitmeme edeceğiz. Çalmadık husus, sıkmadık ahali, derdine umar olmadığımız benzeri yegâne vatandaşımız kalmayana kadar de kesintisiz demeden çalışacağız. Cenabıhak yar ve yardımcımız olsun” diyerek konuştu. – GİRESUN

Share: