VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini tezyit etmek için sürdürdüğü projeleri değerlendirmek için toplandı.

Türkerler Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, müşareket müdürü, ülfet müşaviri, el ve takım müdürleriyle ense düzey süreç yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde dallı güllü 2 milyonu aşkın nüfusa ve kısaca 800 bin aboneye hareketlilik tevzi hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti sürekli düzeltmek amacıyla hayata geçirdiği projeleri şirket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Müşareket Müdürü Emrullah Okuducu eliyle yapılan derinti sunumunda; yatırım projeleri, işletme faaliyetleri ve kaçak elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede devam fail toplumsal baskı projeleri karşı katılımcılara vukuf verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede kâin Türker; “Faaliyet dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen oldukça nazik bire bir görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar uyarınca yerine getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar hizmet kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde dinamik bulunmaz halkımızın memnuniyetine üstelik etki ediyor. Halkımıza sunduğumuz hizmet kanallarını mükemmelleştirmek için kamu çalışanlarımızın büyük tıpkı motivasyonla ve faziletkâr tartı bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: