Tabiat Koleji Şita Okulları 3 Ekim’de başlıyor

Natür Koleji Kış Okulları, kodlama ve robotikten müziğe, spordan görsel sanatlar eğitimine, satrançtan dramaya, İngilizce’den ekolojiye kadar haddinden fazla taraflı ve ruhlu aynı müfredatla 3 Ilk Teşrin 2022’de açılıyor.

Natür Koleji’nden yapılan açıklamada, bugünün dünyasında başarıya giden yolda haddinden fazla taraflı repertuvar ve kazanımın balaban ehemmiyet taşıdığı, kişinin birçok yönünü geliştirerek hedeflediği yönde elan temelli başarılara ulaştığı kaydedildi.

Doğa Koleji vizyonunda mefret bir yer edinen şita okullarının üstelik geleceğin dinamik bireylerine değişik dokunuşlarda bulunmayı ve onları geliştirmeyi amaçlandığı belirtilen açıklamada, akademik eğitimin beraberinde öğrencilerin fiziksel, içtimai ve kültürel eğitimlerine katkıda bulunmak, onları rabıta alanlarına göre yönlendirerek yeteneklerini geliştirmek üzere planlanan Huy Koleji Şita Okulları’nın 3 Ekim 2022’de başlayacağı belirtildi.

Kış okullarında spor, çalgı, drama, satranç, kodlama ve robotik, görsel sanatlar, ekoloji, İngilizce branşları ve açılacak ağırşak programları, Natür Koleji’nin alanında kıyak eğitim bilimi kadrosu eliyle verilecek.

Yaş gruplarına göre programlanan Tabiat Koleji Kış Okulları kurslarına, +5 yaş, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Tedbir, 9 ve 10. sınıf öğrencileri ile bu yaş aralığındaki gelgel dışı mecmu öğrenciler katılabiliyor.

Share: