Restoranına yapılan rezervasyonlar albeni koşulları zımnında fek edilen Mehmet Yalçınkaya sitem etti: Kar gelmeden ruh bilimsel etki başladı

İstanbul Valiliği, AKOM ve İSKİ’nin uyarılarının peşi sıra İstanbul’da muhtemel kar yağışı üzere teyakkuza geçildi. Ekipler önlemlerini alırken münasebet günü sabah saatlerinden itibaren itici havanın etkisine girecek İstanbul’da, Perşembe gününe büyüklüğünde aralıklarla kar yağışı bekleniyor. Uyarıların ardından bir nice kişinin rezervasyonlarını nakız ettiğini ve görüşmeleri kabul etmediğini söyleyen MasterChef Türkiye şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, toplumsal medya hesabından sitem etti.

“DAHA KAR GELMEDEN PSİKOLOJİK ETKİ BAŞLADI”

Kar yağışı başlamadan yapılan uyarıların psikolojik tartı oluşturduğunu söyleyen Yalçınkaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Elan kar gelmeden psikolojik yüklülük başladı ve pazartesi, salı, çarşamba ayırtma iptalleri geliyor. Kimi arasak ‘önümüzdeki hafta perşembe görüşelim abi’ diyor. Kar yağarsa sahn duracak psikolojisi aşılamak ne kadar akla yatkın? Kar ateş değil hatta ihtiyacımız var tarım amacıyla. Yapılan özdek kar korkusu yansıtmak. TV kanalları dersen felaket tellalı.”

Share: