Komutan Vekili Subaşı, BİEYDER yetkilileriyle muhtarları dinledi

Bilecik Belediye Başbuğ Vekili Melek Cıda Subaşı, gerçekleştirilen karı ayı divan toplantısı sonrasında mahalle muhtarları ve Bilecik Kemiksiz Yarınlar Derneği (BİEYDER) yöneticileriyle benzeri araya geldi.

BİEYDER Başkanı Aslıhan Volkan toplantıda yaptığı konuşmada cemiyet olarak şu ana kadar yapılan icraat ile çıktı yapmayı planladıkları projeler üzerine vukuf verdi.

2022 yılında dezavantajlı vatandaşlar için adamakıllı uygulama ve projelerin gerçekleştirildiğini hatırlatan Volkan, katkıları dolayısıyla Başbuğ Vekili Ferişte Cıda Subaşı’na teşekkür etti.

Engellilerin hayatını kolaylaştırmak üzere yapılması müstelzim çalışmaların olduğunu kaydeden Volkan, eskimemiş yılda henüz iyicene çalışmalar fora etmek istediklerini kaydetti.

Subaşı, muhtarların taleplerinin çözümü amacıyla buyuru verdi

Gerçekleştirilen toplantıda mahalle sakinlerinin istem ve şikayetlerini düz Komutan Vekili Melek Cıda Subaşı, ünite müdürlerine taleplerin yer hızlı şekilde hesabına getirilmesi talimatı verdi.

Mahallelerine ilgilendiren vatandaşların isteklerini aktaran muhtarlar, düzenlenen toplantıdan duydukları memnuniyeti belirterek, Başbuğ V. Ferişte Cıda Subaşı ve sedir üyelerine teşekkürname etti.

“Bizler da Bilecik Belediyesi namına değme zaman muhtarlarımıza lazım değer ve önemi veriyoruz”

Uray Başkanlığı yerine muhtarlara rastgele ahit önem verdiklerini kaydeden Komutan Vekili Subaşı, “Bizler muhtarlarımızı yerel yönetimde sunu büyük yardımcılar olarak görüyoruz. Iyi olsunlar halkımızın kâm ve görüşlerini bizlere sunuyorlar. Bizler bile Bilecik Belediyesi yerine temas antlaşma muhtarlarımıza lüzum ayar ve önemi veriyoruz. Tamlanan istekleri üstelik en bodur zamanda çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: