Doğal yollardan değersizleşmek üzere aktarlara deste gösteriyorlar

Doğal yollardan değersizleşmek amacıyla aktarlara bağ gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta katıksız yollardan zayıflamayı yeğleme fail vatandaşlar, aktarlarda meydan kayran beşi aynı yerde kendisine adlandırılan karışıma bağ gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar saf yollardan cılızlaşmak için aktarları tercih ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda yer düz beşi bir yerde olarak adlandırılan doğal karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda vadi alan beşi aynı yerde karışımın içerisinde, Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki meydan alıyor. Bu karışım aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Yer çok metabolizmayı işveren ödem atan bitkiler var beşi yerde denilen. Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp her daim içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar haddinden fazla mutlu. Sabah Akşam kullanılır. Ahenkli kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz birlikte baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa on paralık benzeri zararı namevcut. Bunlar meşrubat yerine içiliyor” dedi.Share: